Nowe pomysły na wyjazdy integracyjne

Nowe pomysły na wyjazdy integracyjne

Dni coraz dłuższe, temperatury na termometrach coraz wyższe, a na trawnikach pojawiają się pierwsze podbiały. Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowa energia i zupełnie nowe pomysły. Wiosna, szczególnie późna, to także czas rodzinnych wycieczek i firmowych wyjazdów integracyjnych, bo to właśnie wtedy przed organizatorami otwierają się największe możliwości.

Organizatorzy wyjazdów integracyjnych prześcigają się z pomysłami. Starają się zapewnić swoim podopiecznym takie atrakcje i takie wrażenia, aby budziły pozytywne emocje i budowały prawdziwą więź między pracownikami. Od dawna wiadomo, że obie te funkcje spełnia tzw. grywalizacja - sportowe gry zespołowe, zawody na torze off-roadowym i quadowym, turniej mini golfa czy zawody strzeleckie to z pewnością aktywności, które poprzez grywalizację budują więź i poczucie jedności w drużynie, a przez to także w firmie. Uczestnicy tego typu konkurencji nie tylko dostarczają sobie niezbędnej dawki zdrowego współzawodnictwa, ale także rozrywki, której na co dzień w pracy 99% osób nie doświadcza. 20 czy nawet 26 dni w ciągu roku na rozrywkę to zdecydowanie za mało.

30 minut od Warszawy

W Przypkach w gminie Tarczyn znajduje się obiekt, którego nie trzeba przedstawiać. Od lat najlepsze imprezy integracyjne organizują tu największe polskie firmy i międzynarodowe korporacje. Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 30 minut od Warszawy i zapewnia pełną gamę atrakcji. Na 20 hektarach efektownie zagospodarowanego terenu na Gości czekają boiska sportowe, tory off-roadowe i dla quadów, pole do mini golfa z 18 dołkami, strzelnica, ścianka wspinaczkowa, własny park linowy, łowisko dla wędkarzy i wiele innych atrakcji, które zacieśnią relacje między pracownikami dostarczą ogromnej dawki pozytywnej energii. Obsługa kompleksu posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pikników, imprez integracyjnych, zjazdów i eventów firmowych nawet dla kilku tysięcy osób.

Goście mają do dyspozycji 74 komfortowe pokoje dające łącznie 180 miejsc noclegowych, polską kuchnię ze specjałami z własnej wędzarni oraz profesjonalne centrum szkoleniowo-konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską
Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską

Dołącz do warsztatu z Elizą Kozicą-Kamińską w Poznaniu 19 czerwca 2024 i zdobądź wiedzę z zakresu zwiększania konwersji zapytań ofertowych MICE. Rejestracja otwarta!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz