Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.03.2016

Nowe pomysły na wyjazdy integracyjne

Nowe pomysły na wyjazdy integracyjne

Dni coraz dłuższe, temperatury na termometrach coraz wyższe, a na trawnikach pojawiają się pierwsze podbiały. Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowa energia i zupełnie nowe pomysły. Wiosna, szczególnie późna, to także czas rodzinnych wycieczek i firmowych wyjazdów integracyjnych, bo to właśnie wtedy przed organizatorami otwierają się największe możliwości.

Organizatorzy wyjazdów integracyjnych prześcigają się z pomysłami. Starają się zapewnić swoim podopiecznym takie atrakcje i takie wrażenia, aby budziły pozytywne emocje i budowały prawdziwą więź między pracownikami. Od dawna wiadomo, że obie te funkcje spełnia tzw. grywalizacja - sportowe gry zespołowe, zawody na torze off-roadowym i quadowym, turniej mini golfa czy zawody strzeleckie to z pewnością aktywności, które poprzez grywalizację budują więź i poczucie jedności w drużynie, a przez to także w firmie. Uczestnicy tego typu konkurencji nie tylko dostarczają sobie niezbędnej dawki zdrowego współzawodnictwa, ale także rozrywki, której na co dzień w pracy 99% osób nie doświadcza. 20 czy nawet 26 dni w ciągu roku na rozrywkę to zdecydowanie za mało.

30 minut od Warszawy

W Przypkach w gminie Tarczyn znajduje się obiekt, którego nie trzeba przedstawiać. Od lat najlepsze imprezy integracyjne organizują tu największe polskie firmy i międzynarodowe korporacje. Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 30 minut od Warszawy i zapewnia pełną gamę atrakcji. Na 20 hektarach efektownie zagospodarowanego terenu na Gości czekają boiska sportowe, tory off-roadowe i dla quadów, pole do mini golfa z 18 dołkami, strzelnica, ścianka wspinaczkowa, własny park linowy, łowisko dla wędkarzy i wiele innych atrakcji, które zacieśnią relacje między pracownikami dostarczą ogromnej dawki pozytywnej energii. Obsługa kompleksu posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pikników, imprez integracyjnych, zjazdów i eventów firmowych nawet dla kilku tysięcy osób.

Goście mają do dyspozycji 74 komfortowe pokoje dające łącznie 180 miejsc noclegowych, polską kuchnię ze specjałami z własnej wędzarni oraz profesjonalne centrum szkoleniowo-konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij