Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
26.04.2010

Nowe spojrzenie na Best West Hotel Żubrówka w Białowieży

Właśnie zakończyła przebudowa Best West Hotel Żubrówka w województwie podlaskim. Do dyspozycji oddano atrakcyjny Kompleks Basenowy, w którym to można skorzystać z basenu rekreacyjnego, hydromasażu, czy łaźni parowej. Atrakcją tego miejsca są z pewnością natryski tzw. wrażeń, czy seria saun fińskich, infrared, ale i brodzik dla dzieci, 2 jacuzzi czy pieczara wodna.

Otaczająca baseny zieleń w postaci skał, pni drzew, a przy tym połączone z nimi tarasy, które w okresie letnim będą zapraszać turystów do skorzystania ze słonecznych kąpieli, wpływają na pozytywne postrzeganie tego rekreacyjnego ośrodka.

Nowo otwarte Centrum SPA, składające się z 8 gabinetów kosmetycznych, znajdujące się na terenie Best West Hotel Żubrówka to okazja na skorzystanie z zabiegów kosmetycznych takich jak pedicure, manicure, masaż, hydroterapia.

Modernizacji uległa również baza noclegowa hotelu, która na dzień dzisiejszy liczy 112 luksusowo urządzonych pokoi, wraz ze stylowymi apartamentami.
Hotel oferuje również możliwość organizacji konferencji, serii wykładów, czy biznesowych spotkań, dla blisko 500 osób z racji bogatego zaplecza 4 sal konferencyjnych i sprzętu multimedialnego.

Piękna okolica w jakiej jest położony Best West Hotel Żubrówka, przestronnie wyposażone wnętrza, jak i szerokie pakiet alternatyw na spędzenie wolnego czasu, to gwarancja udanego urlopu czy długiego weekendu.

źródło: www.hotel-zubrowka.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij