Połączenie historii z nowoczesnością - Młyńska 12 poleca się na udane spotkania biznesowe

Połączenie historii z nowoczesnością - Młyńska 12 poleca się na udane spotkania biznesowe

Centrum Poznania skrywa w sobie wiele klimatycznych kamienic. W jednej z nich ukryte jest bardzo nowoczesne centrum konferencyjne, w którym odbywają się eventy na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Młyńska 12 mieści się w odrestaurowanej, białej kamienicy, której historia sięga XIX wieku. Mimo zabytkowego charakteru jej wnętrza skrywają nowoczesne przestrzenie eventowe - doskonałe na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów i innego typu spotkań biznesowych. Obiekt na Młyńskiej 12 oferuje 12 sal konferencyjnych o różnej wielkości (od 14 do 100 m2), co umożliwia dopasowanie przestrzeni do typu spotkania i liczby uczestników. 4 z nich są w pełni multimedialne, wyposażone w inteligentne panele dotykowe, które pozwalają sterować światłem, klimatyzacją, sprzętem A-V i zasłonami okiennymi.Kamienica przy Młyńskiej 12 skrywa w sobie nie tylko zaplecze biznesowe. Obiekt posiada rozbudowaną ofertę gastronomiczną. W zależności od okazji i od potrzeb organizatora i uczestników eventu do dyspozycji jest kilka punktów gastronomicznych.Restauracja The Time to stylowo zaaranżowany lokal, znany nie tylko klientom biznesowym. Restaurację odwiedzają z dużą chęcią również Poznaniacy i turyści chcący spróbować pysznej polskiej kuchni. Nad jakością i dbałością o szczegóły czuwa zdolny i doświadczony Szef Kuchni Mikołaj Szmyt. Produkty, z których gotuje, muszą pochodzić od sprawdzonych dostawców i hodowców. W Restauracji The Time panuje przyjemna atmosfera, która sprzyja rozmowom - tym bardziej i tym mniej formalnym.Miło można spędzić czas również we wnętrzach m.in. Cigar Room & Whisky Bar, Cafe Młyńska, Wino na Kieliszki, a także w koktajl barze Twelve Coctails & Co, zlokalizowanym na dachu kamienicy. To tam odbywają się najlepsze imprezy w Poznaniu! Połączenie londyńskiej atmosfery, światowych trendów i polskiej gościnności tworzy doskonały klimat do wspólnej zabawy i chillout na najwyższym poziomie. Na terenie Młyńskiej 12 znajduje się także Studio Kulinarne Deck 12, w którym odbywają się rozmaite warsztaty i live cooking, co może okazać się wyśmienitą atrakcją urozmaicającą spotkanie biznesowe.


Event managerowie nie muszą martwić się również o jedzenie podczas spotkania. Młyńska 12 świadczy kompleksowe usługi cateringowe, które mogą przyjąć formę klasyczną, tapasową, kanapkową i słodką. Do wyboru jest również kilka wariantów przerw kawowych.Młyńska 12 nie posiada własnego zaplecza noclegowego. Nie jest to duży problem, bowiem współpracuje z zaprzyjaźnionym Hotelem Ilonn Boutique Limanowskiego, do którego można szybko i sprawnie dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Do dyspozycji gości jest 13 luksusowych apartamentów wyposażonych w szereg udogodnień, które wpłyną na komfort pobytu i relaks po skończonej konferencji.
Osoby podróżujące samochodem z pewnością ucieszy fakt, że Młyńska 12 oferuje podziemny parking.

Co jeszcze skrywają zabytkowe wnętrza kamienicy w centrum Poznania?

Strefę Wellness z saunami fińskimi, gabinetem masażu oraz bogatą strefę sportową i rekreacyjną.


Mamy więc tutaj wszystko co potrzeba nie tylko do przeprowadzenia konferencji na międzynarodowym poziomie, ale również do organizacji kilkudniowego wyjazdu firmowego, łączącego pracę z przyjemnościami i integracją.

Więcej szczegółów zawarto w ofercie konferencyjnej dostępnej TUTAJ.

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych eventów w Młyńskiej 12. My rekomendujemy ten obiekt, bowiem sami już nie raz skorzystaliśmy z usług tego obiektu i zawsze jesteśmy zadowoleni. Wszystkim życzymy tego samego!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz