Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
9.08.2019

Połączenie historii z nowoczesnością - Młyńska 12 poleca się na udane spotkania biznesowe

Połączenie historii z nowoczesnością - Młyńska 12 poleca się na udane spotkania biznesowe

Centrum Poznania skrywa w sobie wiele klimatycznych kamienic. W jednej z nich ukryte jest bardzo nowoczesne centrum konferencyjne, w którym odbywają się eventy na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Młyńska 12 mieści się w odrestaurowanej, białej kamienicy, której historia sięga XIX wieku. Mimo zabytkowego charakteru jej wnętrza skrywają nowoczesne przestrzenie eventowe - doskonałe na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów i innego typu spotkań biznesowych. Obiekt na Młyńskiej 12 oferuje 12 sal konferencyjnych o różnej wielkości (od 14 do 100 m2), co umożliwia dopasowanie przestrzeni do typu spotkania i liczby uczestników. 4 z nich są w pełni multimedialne, wyposażone w inteligentne panele dotykowe, które pozwalają sterować światłem, klimatyzacją, sprzętem A-V i zasłonami okiennymi.Kamienica przy Młyńskiej 12 skrywa w sobie nie tylko zaplecze biznesowe. Obiekt posiada rozbudowaną ofertę gastronomiczną. W zależności od okazji i od potrzeb organizatora i uczestników eventu do dyspozycji jest kilka punktów gastronomicznych.Restauracja The Time to stylowo zaaranżowany lokal, znany nie tylko klientom biznesowym. Restaurację odwiedzają z dużą chęcią również Poznaniacy i turyści chcący spróbować pysznej polskiej kuchni. Nad jakością i dbałością o szczegóły czuwa zdolny i doświadczony Szef Kuchni Mikołaj Szmyt. Produkty, z których gotuje, muszą pochodzić od sprawdzonych dostawców i hodowców. W Restauracji The Time panuje przyjemna atmosfera, która sprzyja rozmowom - tym bardziej i tym mniej formalnym.Miło można spędzić czas również we wnętrzach m.in. Cigar Room & Whisky Bar, Cafe Młyńska, Wino na Kieliszki, a także w koktajl barze Twelve Coctails & Co, zlokalizowanym na dachu kamienicy. To tam odbywają się najlepsze imprezy w Poznaniu! Połączenie londyńskiej atmosfery, światowych trendów i polskiej gościnności tworzy doskonały klimat do wspólnej zabawy i chillout na najwyższym poziomie. Na terenie Młyńskiej 12 znajduje się także Studio Kulinarne Deck 12, w którym odbywają się rozmaite warsztaty i live cooking, co może okazać się wyśmienitą atrakcją urozmaicającą spotkanie biznesowe.


Event managerowie nie muszą martwić się również o jedzenie podczas spotkania. Młyńska 12 świadczy kompleksowe usługi cateringowe, które mogą przyjąć formę klasyczną, tapasową, kanapkową i słodką. Do wyboru jest również kilka wariantów przerw kawowych.Młyńska 12 nie posiada własnego zaplecza noclegowego. Nie jest to duży problem, bowiem współpracuje z zaprzyjaźnionym Hotelem Ilonn Boutique Limanowskiego, do którego można szybko i sprawnie dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Do dyspozycji gości jest 13 luksusowych apartamentów wyposażonych w szereg udogodnień, które wpłyną na komfort pobytu i relaks po skończonej konferencji.
Osoby podróżujące samochodem z pewnością ucieszy fakt, że Młyńska 12 oferuje podziemny parking.

Co jeszcze skrywają zabytkowe wnętrza kamienicy w centrum Poznania?

Strefę Wellness z saunami fińskimi, gabinetem masażu oraz bogatą strefę sportową i rekreacyjną.


Mamy więc tutaj wszystko co potrzeba nie tylko do przeprowadzenia konferencji na międzynarodowym poziomie, ale również do organizacji kilkudniowego wyjazdu firmowego, łączącego pracę z przyjemnościami i integracją.

Więcej szczegółów zawarto w ofercie konferencyjnej dostępnej TUTAJ.

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych eventów w Młyńskiej 12. My rekomendujemy ten obiekt, bowiem sami już nie raz skorzystaliśmy z usług tego obiektu i zawsze jesteśmy zadowoleni. Wszystkim życzymy tego samego!

POWRÓT
Młyńska12
Młyńska12

Poznań
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij