Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.10.2015

Nowe technologie w Hotelu Narvil

Nowe technologie w Hotelu Narvil

Prowadzenie wideokonferencji w jednym pokoju z ludźmi ze wszystkich stron świata dziś już może nikogo nie szokuje, ale jeszcze kilkanaście lat temu było to w Polsce rzadkością. Dzisiaj jest to możliwe nawet za pomocą smartfonów, czyli urządzeń zwykle mniejszych od tabliczki czekolady.

Obecnie niemalże cała przestrzeń nowoczesnych hoteli przesiąknięta jest najnowszymi zdobyczami techniki. Wiele obszarów hotelowej przestrzeni zarządzanych jest automatycznie przez skomplikowane systemy, które wspomagają Gości, klientów, a także pozwalają na najbardziej optymalne zarządzanie obiektem bez generowania dodatkowych kosztów.

W Hotelu Narvil zainstalowany jest system BMS (Building Management System) łączący wszystkie systemy budynku w jeden. Dzięki temu możemy jeszcze efektywniej zarządzać budynkiem, generując przy tym oszczędności np. na energii elektrycznej - mówi Zastępca Kierownika Technicznego Grzegorz Warchałowski.

Bardzo często Goście hotelu nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że niektóre elementy są zautomatyzowane. Na przykład temperatura w pokojach regulowana jest automatycznie w taki sposób, żeby Gość już na wejściu czuł się komfortowo. Również wiele rozwiązań stosowanych
w SPA służy poprawieniu komfortu Gości Hotelu Narvil. System SOFT-PACK pozwala na unoszenie ciała w pozycji embrionalnej na powierzchni ciepłej wody i sprzyja rozluźnieniu mięśni. Do tego istotna jest muzyka sterowana przez innowacyjny system muzyczny. Muzyka podczas zabiegu przenosi wibracje i wprowadza pacjenta w trans.

Nowe technologie to także aplikacje mobilne stworzone specjalnie dla Gości. Hotel Narvil przygotował aplikację pomagającą zaplanować konferencje i szkolenia oraz pozwala na pozostawanie w stałym kontakcie z uczestnikami. Aplikacja przydatna jest nie tylko dla
Gości biznesowych. Zawiera informator, który posiada wszelkie istotne informacje dotyczące pobytu w hotelu - od godzin serwowania posiłków po oferty specjalne. Umieszczony w aplikacji moduł nawigacji pozwala łatwo odnaleźć dany pokój, restaurację, SPA salę konferencyjną oraz inne istotne pomieszczenia.

System Digital Signage to system ekranów zamontowanych przed wejściem do sal konferencyjnych. Na ekranach wyświetlane jest logo firmy, agendy lub prezentacje. Sale konferencyjne wyposażone są w panele, które za jednym kliknięciem dostosowują klimat sali do zbliżającego się wydarzenia. Dzięki panelowi można ustawić tryb prezentacji lub dostosowywać oświetlenie scen, do innego wydarzenia. Najbardziej spektakularnym elementem oświetlenia jest sufit w sali Amazonka. Składa się z prawie 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Sufit może mienić się rożnymi kolorami lub imitować efekt płynącej fali. Jest to jedyny taki sufit w Polsce i jedno z najbardziej spektakularnych elementów oświetlenia, który można wykorzystać na spotkaniach i eventach - mówi Grzegorz Warchałowski, Zastępca Kierownika Technicznego w Hotelu Narvil.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij