Nowoczesna przestrzeń spotkań w stolicy województwa łódzkiego - mowa o Expo Łódź

Nowoczesna przestrzeń spotkań w stolicy województwa łódzkiego - mowa o Expo Łódź

1 323 142 odwiedzających, 602 wydarzenia oraz 13 000 m2 powierzchni - nie da się ukryć, wszystkie te liczby są naprawdę imponujące! Ale wrażenie robi coś jeszcze - sama bryła Expo Łódź, która jest nowoczesna, niemal w całości przeszklona oraz fakt, że Hala Expo powstała przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ekologii. Jeśli więc szukasz powierzchni eventowej innej, niż Wszystkie, to w tym oto obiekcie na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Expo Łódź składa się z hali wystawienniczo-eventowej, przestronnego dolnego foyer, sal konferencyjnych oraz auli, i foyer górnego. Obiekt położony został przy Al. Politechniki 4, zaledwie 7 kilometrów od Lotniska oraz 4,5 kilometra od Dworca PKP. Zorganizujesz tam nawet najbardziej wymagające spotkania biznesowe czy edukacyjne, a także targi, gale, pokazy mody, nagrania telewizyjne, koncerty czy festiwale.


Expo Łódź zdecydowanie wyróżnia się infrastrukturą komunikacji elektronicznej oraz wręcz idealną akustyką. Na gości czeka tam 16 sal, które różnią się pod względem wielkości. Niektóre z tych pomieszczeń można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Największe event zorganizujesz oczywiście w halach - mało tego, możesz połączyć je wszystkie, dzięki czemu zyskasz aż 5700 m2 powierzchni. Z powodzeniem zaprosisz tam 4500 osób w ustawieniu teatralnym oraz 2400 w konfiguracji szkolnej. Jeśli chcesz zorganizować mniejsze spotkania, takie jak np. konferencje, szkolenia czy warsztaty, to czekają na Ciebie komfortowe konferencyjne, które są w stanie pomieścić ok. 100 osób. Sale te można dowolnie aranżować, a znajdujący się w nich profesjonalny system audiowizualny gwarantuje odpowiednie warunki do przeprowadzenia wszelkich wydarzeń. 


W obiekcie znajdują się łącznie 4 sale konferencyjne, aula na 459 osób oraz foyer. Wyposażone zostały one w rzutniki multimedialne oraz wbudowany system nagłośnieniowy. Dodatkowo, w auli mieszczą się stanowiska dla tłumaczy symultanicznych. Expo Łódź jest w pełni klimatyzowane, a goście mogą w nim skorzystać z bezprzewodowych sieci Internetu. Dodatkowo, w obiekcie można zorganizować catering na lunche, kolacje oraz bankiety. To jednak nie wszystkie udogodnienia - zmotoryzowani goście mogą liczyć na przestronne parkingi, które są w stanie pomieścić aż 206 samochodów osobowych oraz 3 autokary


Na początku wspomnieliśmy też, że Hala Expo powstała przy wykorzystaniu rozwiązań z zakresu ekologii. Należy podkreślić, że obiekt jest ogrzewany oraz chłodzony niezależnie od miejskich źródeł ciepła, ponieważ korzysta on z energii czerpanej z wnętrza ziemi. Na dachu budynku zainstalowane zostały panele słoneczne oraz urządzenia, które zbierają wodę deszczową do celów sanitarnych.  
Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz