Nowoczesne miejsce na konferencję w południowo-zachodniej części Krakowa

Nowoczesne miejsce na konferencję w południowo-zachodniej części Krakowa

Jagiellońskie Centrum Innowacji to nowoczesny ośrodek, w którym znajduje się Centrum Badań Klinicznych specjalizujących się w prowadzeniu wszelkich projektów badawczo-rozwojowych w zakresie medycyny oraz nauk pokrewnych. Obiekt ten mieści się przy ulicy Michała Bobrzyńskiego 14, tuż obok kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada on świetne połączenie z centrum Krakowa, jak i obwodnicą oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym Kraków - Balice. Okazuje się jednak, że poza prowadzeniem i realizacją badań klinicznych, Jagiellońskie Centrum Innowacji pozwala również na organizację najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje eleganckie, nowoczesne sale, które świetnie sprawdzają się jako tło szkoleń, konferencji, sympozjów czy wykładów. Można tam również wynająć wirtualne biuro - poza adresem gwarantuje ono m.in. najem adresu korespondencyjnego, odbiór i przechowywanie korespondencji czy 10% zniżki na korzystanie z sal konferencyjnych.


Jagiellońskie Centrum Innowacji ma w swojej ofercie kilkanaście sal, które różnią się pod względem wielkości. Są one przestronne, nowoczesne, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w wysokiej klasy multimedia. Goście mogą w nich korzystać m.in. ze specjalnego oświetlenia, TV oraz szybkiego Internetu. Dodatkowo, obsługa obiektu na życzenie gości może zapewnić laptopy, tablice interaktywne, ekrany projekcyjne, nagłośnienie, telefony konferencyjne, flipcharty, projektory multimedialne, systemy wideokonferencyjne czy tablice suchościeralne. Większość sal posiada dostęp do światła dziennego, które sprzyja koncentracji i skupieniu.


Kompleks JCI składa się z trzech budynków, których łączna powierzchnia to aż 20 000 m2. Poza salami, znajduje się tam również Bistro serwujące smaczne posiłki oraz aromatyczną kawę. Można w nim zamówić pełną oprawę cateringową na wydarzenia. Warto dodać, że na terenie obiektu mieści się też przestronny parking, który jest dostępny bezpłatnie pod warunkiem całodniowego wynajmu sali. W innym razie, zaledwie 50 m od obiektu usytuowany jest strzeżony parking całodobowy.

Jagiellońskie Centrum Innowacji to odpowiednie miejsce na organizację spotkań biznesowych dla osób ceniących nowoczesność, profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz