Nowoczesne zaplecze oraz wygodna lokalizacja- Centrum Konferencyjne ADN w Warszawie

Nowoczesne zaplecze oraz wygodna lokalizacja- Centrum Konferencyjne ADN w Warszawie

Wśród czynników decydujących o sukcesach wydarzeń biznesowych do najważniejszych należą: zaplecze konferencyjne oraz lokalizacja. Dlaczego akurat takie zestawienie? Otóż, gdy zlecono nam organizację konferencji, szkolenia, warsztatów czy pokazu oraz musimy sprawić, aby spotkanie pracowników lub kontrahentów przebiegło zgodnie z planem, wygodne położenie obiektu oraz niezawodne zaplecze audiowizualne pozwalają uniknąć wielu problemów. 

Lokalizacja spotkania powinna gwarantować łatwy dojazd uczestnikom przybywającym z różnych części miasta. Dzięki temu klienci nie denerwują się, szukając miejsca spotkania lub tkwiąc w korku w drodze do niego, a uruchomiony sprzęt działa bez zarzutu. Unikniemy sytuacji, w której problemy natury technicznej zaniżają ocenę merytorycznej części konferencji. Gdy planujemy wydarzenie zrzeszające pracowników porozrzucanych po całym kraju filii firmy, warto mieć pewność, że goście bezproblemowo trawią do obiektu. Na miejscu powinni zastać rozbudowaną infrastrukturę oraz miejsca parkingowe. Dobrze, jeśli lokalizacja daje łatwy dojazd również osobą niezmotoryzowanym, więc w pobliżu powinny znajdować przystanki komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe, tramwajowe).

Poszukując miejsca w Warszawie, która nie bez powodu uważana jest za główny ośrodek biznesu w Polsce, możemy natrafić na liczne hotele oraz ośrodki konferencyjno-noclegowe. Wybór najlepszego nie jest prosty. W tym przypadku jednak duża konkurencja na rynku nam sprzyja. Przy odrobinie wysiłku możemy znaleźć atrakcyjną ofertę.  Po pierwsze, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów biznesowych, należy poszukać miejsca dostosowanego właśnie do organizacji wydarzeń firmowych, które mieści się w dogodnej dla nas lokalizacji. W samym centrum Warszawy, a dokładniej przy alei Jana Pawła II mieści się ADN Centrum Konferencyjne.  


To nowoczesny kompleks biznesowy gwarantujący pełen zakres usług związanych z wynajmem przestrzeni dla biznesu oraz obsługą spotkań. Dodatkowo, lokalizacja stanowi jedną z największych jego zalet. Centrum znajduje się zaledwie kilometr od Dworca Centralnego. Obiekt posiada podziemny parking oraz świadczy usługi cateringowe.Po drugie, udostępnia pełne zaplecze techniczne i audiowizualne, więc spełnia oba najważniejszy czynniki dla udanej organizacji spotkań biznesowych. 

ADN Centrum Konferencyjne posiada w swojej ofercie aż 8 różnorodnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. W każdej z nich goście odnajdą nowoczesny sprzęt audiowizualny. Ekran i projektor multimedialny z pilotem do slajdów pozwalają prowadzić wystąpienie przed publicznością. Dostęp do laptopów oraz flipchartów z materiałami piśmienniczymi umożliwia natomiast  pracę w grupach, a także prowadzenie szkoleń i warsztatów.

Wnętrza są jasne, posiadają dostęp do naturalnego światła z możliwością zaciemnienie podczas wyświetlania filmów. W takich warunkach, uczestnicy spotkań mogą skupić się na swojej pracy, zapominając o niewygodzie czy problemach technicznych.


W układzie kinowym Sala szkoleniowa A może pomieścić 108 osób, a Sala Szkoleniowa B nieprzeznaczony jest dla 124 osób. Po połączeni tych dwóch największych sal, uzyskujemy przestrzeń dla ponad 230 gości. Dostępne są także mniejsze sale szkoleniowe, w których można zorganizować kameralne spotkanie w niewielkim gronie.

W kompleksie funkcjonuje bezpłatny dostęp do internetu. Wnętrza są klimatyzowane, dzięki czemu zapewniają komfortowe samopoczucie o każdej porze roku. Oprócz sal konferencyjnych, gościom udostępniono także przestronne foyer o wielkości 100 m2 w którym można zorganizować przerwę kawową lub lunch dla gości.


Wygodne położenie, rozbudowana infrastruktura, komfortowa przestrzeń biznesowa oraz niezawodne wyposażenie audiowizualne- te wszystkie czynniki przemawiają za organizacją spotkania biznesowego w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie. Stawiając na wysoką jakość świadczonych usług dla klienta biznesowego, zyskujemy oszczędność czasu, a jednocześnie zwiększamy szansę na powodzenie całego przedsięwzięcia. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz