Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.07.2021

Nowoczesność i elegancja w obiekcie z XVI-wiecznej cegły? Poznaj wyjątkowy Hotel Remes Sport & Spa

Nowoczesność i elegancja w obiekcie z XVI-wiecznej cegły? Poznaj wyjątkowy Hotel Remes Sport & Spa

W Polsce znajdują się takie obiekty konferencyjne, które zachwycają na każdym kroku. Wyróżniają się one korzystną lokalizacją, wysoką jakością proponowanych usług, walorami wizualnymi oraz niezwykle serdeczną atmosferą. Taki właśnie jest Hotel Remes Sport & Spa, który znajduje się w Opalenicy (województwo wielkopolskie). Obiekt zlokalizowany jest z dala od miejskiego zgiełku, gdzie z powodzeniem można się odprężyć i zrelaksować!

Goście w pierwszym momencie mogą być zaskoczeni - dach ze strzechy, XVI-wieczne cegły... cóż - wbrew pozorom nie jest to dawny wielkopolski folwark, a miejsce absolutnie wyjątkowe i niezwykle eleganckie. Obiekt w doskonały sposób łączy starą tradycję budowania ze współczesnym designem.


4-gwiazdkowy Hotel Remes Sport & Spa oferuje nowoczesne sale konferencyjne, w których można organizować szereg wydarzeń biznesowych, edukacyjnych i artystycznych. Można w nim także liczyć na wysoce komfortowe miejsca noclegowe, dwie restauracje, dwupoziomowy klub oraz szereg atrakcji dodatkowych, na czele z rozbudowaną strefą SPA.

Jak już zostało wspomniane, Hotel Remes to świetne miejsce na organizację konferencji i szkoleń. Znajduje się w nim 7 sal biznesowych, które zróżnicowane są pod względem wielkości. Ich powierzchnia wynosi od 20 do ponad 450 m2, w rezultacie czego organizacja eventu dla 400 osób nie stanowi żadnego problemu. Sale zaaranżowane są w gustowny sposób oraz wyposażone zostały w najnowocześniejsze sprzęty multimedialne.


Hotel Remes Sport & Spa to również wygodne zaplecze noclegowe, które składa się z pokoi (standard i superior), apartamentów oraz luksusowych domków. Nie mamy więc wątpliwości co do tego, że w hotelu każdy znajdzie coś dla siebie, pozwalając sobie na efektywny wypoczynek w doskonałych warunkach. Zdecydowanie jednak nie są to wszystkie atrakcje! Na wyróżnienie zasługują wspomniane wyżej usługi gastronomiczne. Restauracja Porto specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni międzynarodowej, które przygotowywane są z ekologicznych produktów. Restauracja Real Madrid z kolei pełni funkcję restauracji śniadaniowej, w której to można skosztować pożywnych posiłków rano - np. przed spotkaniami biznesowymi. W tej restauracji znajduje się wyjście na taras, z którego podziwiać można malowniczy widok na park oraz murawę stadionu.


Obiekt sprzyja także integracji gości oraz wypoczynkowi, jednak miłośnicy aktywnego spędzania czasu i sportu także mają na co liczyć! Hotel Remes oferuje m.in. rozbudowaną strefę SPA & Wellness z licznymi zabiegami, basenem i sauną. Na terenie obiektu znajduje się także bowling, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, pole golfowe, strzelnica sportowa oraz paintball. Dużym udogodnieniem jest również duży parking, który pozwala na postój nawet 160 pojazdów. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij