Nowoczesny dwupoziomowy taras z widokiem na Jezioro Sulejowskie – nowa inwestycja Centrum Molo

Nowoczesny dwupoziomowy taras z widokiem na Jezioro Sulejowskie – nowa inwestycja Centrum Molo

Czas pandemii wiele obiektów wykorzystało na remonty i rozbudowywanie swojej oferty. Jednym z takich obiektów było zdecydowanie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo w Smardzewicach (woj. łódzkie), które postawiło na budową nowoczesnego, dwupoziomowego tarasu z widokiem na Jezioro Sulejowskie. Budowa zakończyła się na początku czerwca.

Pandemia nie pokrzyżowała planów inwestycyjnych Centrum Molo:

- To był trudny czas, ale zrobiliśmy wszystko, by go wykorzystać jak najefektywniej.  Dzięki temu otwieramy się na zwiększone potrzeby spotkań na świeżym powietrzu i odbudowę relacji  międzyludzkich – mówi Dawid Krakowski, Dyrektor Centrum Molo.

Nowy taras posiada łączną powierzchnię 600 m2. Powstały tu 2 duże, plenerowe strefy restauracyjne z nowoczesnym barem, otoczone starannie wyselekcjonowaną roślinnością. Do końca bieżącego roku przestrzeń konferencyjno-bankietową Centrum Molo o ponad 300 m2 powiększy powstający pod najwyższym poziomem tarasu ogród zimowy. Nowy taras jest o tyle ciekawy, że zastosowano tu modułowy podział, który umożliwia elastyczne zarządzanie dostępną powierzchnią.


Nowe atrakcje zastąpią dotychczasowe dość skromne zaplecze gastronomiczne Restauracji Molo (niewielki ogródek letni i teren grillowy). Jest to więc duża zmiana, która z pewnością przyciągnie turystów z Polski i zza granicy. Inwestycje w Centrum Molo szczególnie zyskują na znaczeniu w kontekście procesu oczyszczania wód Zalewu Sulejowskiego, który planowany jest już w najbliższych latach. W ramach tych działań rewitalizowane będą również plaże i molo. To na pewno wpłynie na potencjał tego regionu, a co za tym idzie... na potencjał miejsc znajdujących się wkoło Zalewu Sulejowskiego. 


Co ciekawe, turyści odwiedzający Centrum Molo, będą mieli okazję podziwiać 4,5-metrowego smoka o imieniu Pandemika. Ma on wyzwolić Molo i całą Polskę od ograniczeń i skutków pandemii - tak mówi stworzona lokalna legenda. Twórcą rzeźby jest Zbigniew, Dudek, polski rzeźbiarz, pedagog Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Oficjalne otwarcie molo dla gości hotelowych planowane jest na pierwszy weekend wakacji, czyli już bardzo niedługo! 

W planach jest też budowa basenu, którego oddanie zapowiadane jest na przyszłe wakacje.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz