Nowoczesny i luksusowy Hotel The Bridge Wrocław

Nowoczesny i luksusowy Hotel The Bridge Wrocław

Wmurowano już symboliczny kamień węgielny, rozpoczynając tym samym budowę nowego hotelu we Wrocławiu. Luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel The Bridge Wrocław sygnowany marką MGallery by Sofitel otwarty będzie w drugim kwartale 2019 roku.

Hotel stanie na pięknym, zabytkowym Ostrowie Tumskim. Inwestorem obiektu jest firma Tacit Investment, która uważana jest za prekursora jeżeli chodzi o rynek nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Najbardziej znaną inwestycją Tacid Investment jest luksusowy apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4 w Warszawie.

Projekt Hotelu The Bridge, powstał i utrwalił się po długich analizach i konsultacjach wraz z urzędem miasta. Ostatecznie będzie to budynek, który utrzyma linię zabytków oraz architektonicznie wtopi się w krajobraz, dodając okolicy nowoczesności, jednocześnie zachowując tradycję i szacunek do historii tego miejsca. Zadaniem zarówno inwestora jak i projektantów było  podkreślenie wyjątkowego klimatu Ostrowa Tumskiego, który jest najstarszą częścią Wrocławia. Uda się to osiągnąć dzięki wykorzystaniu w budowie wysokiej jakości, naturalnych materiałów, takich jak metal, szkło, tradycyjnie wypalana cegła oraz beton. Projektant budynku z firmy Forum Architekci zwraca również uwagę na szczególną kompozycję i usytuowanie obiektu. Będzie on domknięciem kompozycji Placu Katedralnego. Ważne przy tworzeniu projektu było również to, żeby bryła była jednocześnie uzupełnieniem zabytkowej okolicy, ale też akcentem wskazującym na nowy rozdział w historii Ostrowa Tumskiego oraz na czas, w którym Hotel został wybudowany.Hotel The Bridge Wrocław będzie miejscem stworzonym zarówno z myślą o klientach biznesowych, jak i prywatnych. W tym sześciopiętrowym budynku do dyspozycji gości oddane zostaną 184 komfortowe, nowoczesne, duże pokoje. Wszystkie zostaną kompleksowo wyposażone, aby zapewnić przyjezdnym jak największą wygodę w trackie pobytu. Poza tym, w obiekcie będzie znajdowała się restauracja, profesjonalne i rozbudowane zaplecze konferencyjne, piękna sala balowa z wyjściem do ogrodu, taras widokowy na dachu oraz garaż podziemny. Malowniczy widok rozpościerający się z okien pokoi i sal konferencyjnych oraz widokowego tarasu będzie urozmaiceniem każdego spotkania i pobytu w hotelu. Projekt wnętrz Hotelu The Bridge przygotowała pracownia Medusagroup, a wykonawcą generalnym jest Strabag.Hotel The Bridge Wrocław będzie obiektem oferującym najwyższy poziom obsługi, który zadowoli najbardziej wymagających gości, wyjątkowy klimat i ekskluzywne wnętrza. Nowy hotel ma być budynkiem, który będzie łączył ludzi zarówno z miasta, jak i całej Polski, którzy przyjadą na spotkania, konferencje, szkolenia czy też w celach wypoczynkowych. Jak również sugeruje nazwa, Hotel The Bridge ma być mostem do przyszłości Wrocławia, który doda prestiżu i podkreśli klimat tego miejsca.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz