Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.03.2016

Nowy Dyrektor Generalny Sheraton Sopot Hotel

Nowy Dyrektor Generalny Sheraton Sopot Hotel

Emanuel Dalnodar, który posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży, objął 1 marca stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Sheraton w Sopocie. Do jego obowiązków należy zarządzanie obiektem oraz koordynacja pracy wszystkich działów. Nowy dyrektor doświadczenie w branży hotelarskiej zdobywał w hotelach w Niemczech, Anglii i w Polsce.

Współpracę z siecią Starwood rozpoczął w Monachium w 1992 rok, w 1997 roku objął stanowisko Dyrektora F&B Hotelu Sheraton w Warszawie i do 2008 roku na stanowisku Rezydent Managera zajmował się kwestiami operacyjnymi hotelu. W latach 2003-2006 jako Executive Assitant Manager, Emanuele Dalnodar był odpowiedzialny za otwarcie warszawskiego Hotelu Westin, a w latach 2008-2015 prowadził własną firmę konsultingową.

Nowy Dyrektor Generalny biegle posługuje się językiem włoskim, angielskim, polskim i niemieckim. Pasjonuje się gotowaniem - jest także koneserem win, kocha psy, a wolny czas lubi spędzać w górach. O swojej pracy mówi: Hotelarstwo to nie tylko moja profesja - to styl mojego życia. Kieruje mną pasja, wizja, wiedza i doświadczenie. Pracuję z ludźmi i dla ludzi, aby otworzyć im drzwi do upragnionego sukcesu.

Emanuele Dalnodar zastąpił na stanowisku Dyrektora Ivę Trifonov, która po dwudziestoleniej pracy w hotelach Starwood w Polsce, w tym siedmiu latach w hotelu Sheraton w Sopocie, obejmie od marca br.  stanowisko Dyrektora Generalnego Sheraton Amman Al Nabil Hotel oraz Dyrektora Regionalnego hoteli Starwood w Jordanii, gdzie obok istniejących hoteli Sheraton i La Meridien do 2017 roku powstaną cztery nowe obiekty marki Westin, St. Regis,  W i Luxury Collection.

Sheraton Sopot Hotel to największe i najnowocześniejsze hotelowe centrum konferencyjne na Pomorzu, liczące ponad 4000 m kw. przestrzeni konferencyjnej i bankietowej. Atrakcją hotelu jest luksusowe Spa oraz Centrum Fitness o powierzchni 2000 m kw., a także prywatna plaża.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij