Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.03.2016

Nowy dyrektor Sheraton Poznan Hotel

Nowy dyrektor Sheraton Poznan Hotel

Poznański hotel Sheraton ma nowego dyrektora. Artur Zawadzki, który z marką Sheraton związany jest od 20 lat, będzie zarządzał obiektem i zajmie się koordynacją wszystkich jego działów. 

Nowy dyrektor swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w warszawskim hotelu Sheraton i należał do zespołu otwierającego obiekt w 1996 roku. W swojej karierze pełnił m.in. funkcję Kierownika Działu Służby Pięter czy Kierownika Recepcji. Przez ostatnie 6 lat zarządzał działami operacyjnymi Sheraton Warsaw Hotel jako Zastępca Dyrektora Generalnego. Ukończył liczne szkolenia i kursy z zakresu zarządzania i w miarę rozwoju sieci Starwood w Polsce wielokrotnie pełnił funkcję trenera i mentora dla kadr nowo otwierających się hoteli sieci. Od 2003 r posiada certyfikat Green Belt w metodologii Six Sigma. Biegle posługuje się językiem angielskim. Pasją nowego dyrektora jest motoryzacja. Wolny czas chętnie spędza remontując stare polskie motocykle. 

Z poznańskim Sheratonem związał się w 2015 roku, kiedy tymczasowo pełnił obowiązki odchodzącego już dyrektora Marco Foelske. Oficjalnie najważniejsze stanowisko w hotelu Artur Zawadzki objął na początku marca.

 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij