Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.04.2010

Nowy hotel Borowiecki w Łodzi

W miejscu dawnego skupiska złomu w Łodzi, dziś figuruje nowy hotel biznesowy – Borowiecki. Nawiązujący nazwą do głównego bohatera „Ziemii obiecanej” Władysława Reymonta – Karola Borowieckiego, hotel został uroczyście otwarty przez gwiazdę polskiego kina, odtwórcę głównej roli w adaptacji filmowej – Daniel Olbrychski.

Hotel Borowiecki to blisko 56 nowocześnie urządzonych pokoi, w tym 20 apartamentów o podwyższonym standardzie. Obiekt hotelowy jest dostosowany do wymagań klienta biznesowego w postaci strzeżonego parkingu, klimatyzacji, telefonu, łącza internetowego i telewizji satelitarnej. Do dyspozycji jest również sejf, usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne, 3 sale bankietowe i restauracja, a jednorazowo udział w konferencji może wziąć udział prawie 200 osób. Z racji, że właściciele oczekują na standaryzację, liczba hotelowych gwiazdek jest wciąż nieznana.

Źródło: www.hotelborowiecki.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij