Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.08.2013

Nowy hotel w barwach ibis Styles w Nowym Sączu

Nowy hotel w barwach ibis Styles w Nowym Sączu Pierwszy w Nowym Sączu hotel z międzynarodowym znakiem ibis Styles stanie wkrótce przy ulicy 1-ej Brygady. Trzygwiazdkowy obiekt powstanie w ramach umowy franczyzy Grupy Orbis SA i firmy Hotel Nowy Sącz Sp. z o.o.

Grupa Hotelowa Orbis w 2014 roku planuje włączyć do swojej sieci kolejny prestiżowy obiekt. Na całym świecie działa już ponad 180 hoteli tej marki. Dzięki podpisanej umowie franczyzy nowy ibis znajdzie się także w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

Wybrałem franczyzę ibis Styles, ponieważ to dobra marka, która jest częścią międzynarodowej grupy hotelowej Accor. Myślę, że będzie atrakcyjną i rozpoznawalną ofertą dla klientów odwiedzających Nowy Sącz. Orbis jest dobrym partnerem biznesowym, uważam, że współpraca przyniesie nam wiele korzyści.- powiedział Jan Kos – inwestor z Hotel Nowy Sącz Sp. Z o.o

Nowy obiekt hotelowy pod sztandarem Orbis zaoferuje 57 stylowych pokoi, restaurację i wielofunkcyjną salę konferencyjną . Jest to świetna propozycja dla gości ceniących sobie nowoczesne aranżacje, kreatywne rozwiązania i wysoka jakość za przystępną cenę. Każdy hotel jest unikalny i posiada indywidualny charakter , wszystkie natomiast łączy dbałość o potrzeby klienta. W cenie są także śniadania w formie bufetu szwedzkiego i WiFi. Hotel oferuje również pobyty typu „all inclusive”.

***
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 500 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z 440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1 gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij