Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.09.2013

Nowy hotel w szeregach BEST WESTERN PLUS - Business Faltom na Pomorzu

Już wkrótce do największej rodziny hotelowej na świecie dołączy nowy obiekt. BEST WESTERN PLUS Business Faltom 16 września przyjmie pierwszych gości. Będzie to piąty w Polsce i czwarty na Pomorzu obiekt o podwyższonym standardzie sieci.

15 mln złotych – tyle pochłonęła inwestycja na Pomorzu. Nowy obiekt prezentować się będzie w zupełnie nowej klasie. Business Faltom będzie nielicznym z polskich hoteli działającym w kategorii PLUS, oznaczającej hotele funkcjonujące pomiędzy standardem Best Western a kategorią PREMIER. Kompleks ulokowany jest w Rumii, przy drodze krajowej nr 6 skąd szybki i łatwy dojazd m.in. do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

- Rozwój bazy obiektów BEST WESTERN PLUS jest dla nas niezmiernie ważny. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom gości pragniemy zapewnić im naprawdę wysoki i sprawdzony standard. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż w niespełna rok od otwarcia pierwszego hotelu BEST WESTERN PLUS w Polsce, oferujemy już aż 5 takich obiektów – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Luksusowy obiekt konferencyjny w najwyższym standardzie trzygwiazdkowym udostępni wkrótce gościom 40 dwuosobowych pokoi oraz 6 apartamentów. Wszystkie z wszelkimi udogodnieniami. Dla podróżujących rodzin z dziećmi przygotowano specjalny Klub Malucha a w pokojach dodatkowe wyposażenie: łóżeczko, przewijak, a nawet specjalne zabezpieczenia kontaktów udostępniane na życzenie.

- Budując ofertę chcieliśmy wyróżnić się niezwykle atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Koszt wynajęcia pokoju 1-osobowego ze śniadaniem, zestawem powitalnym w pokoju, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz monitorowanym parkingiem kształtuje się już od 189 zł/dobę - mówi Tomasz Falkowski, inwestor oraz właściciel obiektów grupy Faltom.

W hotelu czekają 2 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Największa o powierzchni 350 m2 pomieści nawet do 200 osób w najszerszym ustawieniu. W ciągu najbliższych dni ruszy także część SPA z sauną suchą i parową oraz jakuzzi.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij