Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
25.11.2010

Nowy luksusowy hotel w Kołobrzegu

Już w przyszłym sezonie wakacyjnym turyści będą mogli odpocząć w nowym hotelu Medical SPA w Kołobrzegu. Obiekt będzie miał standard czterech gwiazdek.

Atutem Baltic Plaza Hotel Medi SPA jest jego położenie w strefie uzdrowiskowej kurortu, w Parku Natura 2000, z dala od infrastruktury mieszkalnej i handlowej. Dodatkowo hotel posiada bezpośredni dostęp do szerokiej, niemal bezludnej plaży i morza.

Każdy gość znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferta dostosowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, które nie będą się tutaj nudzić (plac zabawy, salon gier, codzienne programy animacyjne), jak i dla par, grup znajomych, klientów biznesowych i innych. W hotelu znajduje się 78 apartamentów, każdy ma własny niezależny taras. Istnieje również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, pokoju biznesowego lub restauracji na wyłączność.

Hotel oferuje różnego rodzaju zabiegi medyczne i rehabilitacyjne. Dostępne zabiegi to m.in.: kąpiele w leczniczych wodach solankowych, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii oraz zróżnicowana gama masaży leczniczych i relaksujących. Nie zabraknie tu również pełnej gamy zabiegów SPA i odnowy biologicznej.

Rezerwacje na najbliższy sezon będzie można składać już od stycznia 2011. Dla pierwszych gości przewidziane są atrakcyjne rabaty.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij