Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.03.2022

Nowy potencjał MICE w Karkonoszach

Nowy potencjał MICE w Karkonoszach

Położony w sercu malowniczych Karkonoszy, Platinum Mountain Hotel & SPA wpisuje się w nieskończony górski pejzaż swoim delikatnym drewnianym stylem alpejskiego resortu. 

Urokliwy krajobraz i harmonijna przyroda czynią to miejsce wyjątkowym. Hotel oferuje 147 pokoi w 5-gwiazdkowym standardzie, designerską restaurację Regionalne Talerze, która łączy kuchnię polską z kulinarną tradycją regionu oraz klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar. 

Wokół hotelu zlokalizowaliśmy Apartamentowce Platinum Apartments, w których znajduję się 286 apartamentów, w tym między innymi nasze wyjątkowe Apartamenty Premium z prywatna sauną. 

Pokój w Platinum Mountain Hotel

Pokój z sauną w Platinum Mountain Hotel

Elastyczna oferta, funkcjonalność sali, zaplecze gastronomiczne i uważna, pełna atencji obsługa, dopasowana do indywidualnych potrzeb, czyni to miejsce nowym potencjałem MICE w tej części Dolnego Śląska.

Restauracja w Platinum Mountain Hotel

Sala konferencyjna Ametyst Premium o powierzchni 320 m2 jest idealnie przystosowana do organizacji przyjęć okolicznościowych i weselnych oraz spotkań biznesowych o różnorodnym charakterze. Opcja modułowa pozwala na wyodrębnienie kilku mniejszych sal. 

Restauracja Regionalne Talerze

Organizujemy również eventy zewnętrzne z opcją grilla na Tarasie, który znajduje się w pobliżu sal konferencyjnych. 

Hotel oferuje bogatą infrastrukturę atrakcji hotelowych z klimatyczną strefą wellness, kompleksem rodzinnych basenów i saun. Gabinety kosmetyczne i SPA pod marką Dr Irena Eris Beauty Partner oferują szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i masaży, które służą głębokiej odnowie i odprężeniu.

Recepcja Platinum Mountain Hotel

ZAPRASZAMY DO ORGANIZACJI BIZNESOWYCH #PLATYNOWYCHWIL I KONTAKTU Z NAMI: 

[email protected]

662 660 660

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij