Nowy prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Nowy prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Dnia 10 stycznia 2024 roku miało miejsce Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Oprócz rzetelnego rozliczenia minionego roku i udzielenia absolutorium dla członków Zarządu SBE, dokonano także wyboru nowego, dynamicznego prezesa. Wybór padł na panią Żanetę Berus – wybitną specjalistkę z ponad 25-letnim doświadczeniem w sektorze targów, misji gospodarczych i eventów.

Pani Berus, prezes nowo wybranego zarządu, to nie tylko doświadczona ekspertka branżowa, ale także założycielka i CEO renomowanej firmy konsultingowej In2Win Business Consulting, działającej od 2011 roku w obszarze MICE. Jej ekspertyza jest powszechnie doceniana przez różnorodne podmioty gospodarcze, w tym przez organizatorów misji gospodarczych promujących polskie firmy na całym świecie.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Żaneta Berus posiada także tytuł Executive MBA uzyskany na Akademii Leona Koźmińskiego. Od zawsze związana z promocją gospodarczą, przejęła szereg prestiżowych ról, m.in. pracując dla Krajowej Izby Gospodarczej, pełniąc funkcję Konsula Handlowego w Chicago oraz zarządzając Warszawskim Centrum EXPO XXI przez ponad 16 lat.

Jej aktywność społeczna obejmuje pełnienie wielu funkcji, w tym bycie członkiem zarządu SBE w latach 2013-2019, współpracę z amerykańskim stowarzyszeniem International Association of Exhibitions and Events oraz zaangażowanie w globalną organizację ds. targów UFI.

Pani Berus jest także cenionym jurorem w polskim konkursie Meeting Planner oraz międzynarodowym konkursie EVENTEX. Za swoje zasługi dla samorządu i promocję Polski otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, nadane przez Prezydenta RP. Branża eventowa doceniła ją również, nadając jej tytuł MP-12 jako najlepszego menedżera obiektu w kategorii Dostawca-Venue, a także wyróżnienie „Osobowość Roku” w kategorii „Menadżer obiektu” i Odznakę „Zasłużona dla turystyki” przyznawaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Serdecznie gratulujemy Pani Żanecie Berus objęcia roli nowej liderki Stowarzyszenia Branży Eventowej. Jej imponujące doświadczenie, profesjonalizm oraz zaangażowanie w rozwój tej dynamicznej branży stanowią pewne fundamenty dla udanej przyszłości. Wspólnie z nią patrzymy z optymizmem w przód, wierząc, że pod jej przywództwem Stowarzyszenie osiągnie nowe szczyty i stanie się jeszcze silniejszym promotorem etycznych standardów w biznesie eventowym. Gratulacje i powodzenia w dalszych działaniach!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz