Nowy prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Nowy prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Dnia 10 stycznia 2024 roku miało miejsce Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Oprócz rzetelnego rozliczenia minionego roku i udzielenia absolutorium dla członków Zarządu SBE, dokonano także wyboru nowego, dynamicznego prezesa. Wybór padł na panią Żanetę Berus – wybitną specjalistkę z ponad 25-letnim doświadczeniem w sektorze targów, misji gospodarczych i eventów.

Pani Berus, prezes nowo wybranego zarządu, to nie tylko doświadczona ekspertka branżowa, ale także założycielka i CEO renomowanej firmy konsultingowej In2Win Business Consulting, działającej od 2011 roku w obszarze MICE. Jej ekspertyza jest powszechnie doceniana przez różnorodne podmioty gospodarcze, w tym przez organizatorów misji gospodarczych promujących polskie firmy na całym świecie.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Żaneta Berus posiada także tytuł Executive MBA uzyskany na Akademii Leona Koźmińskiego. Od zawsze związana z promocją gospodarczą, przejęła szereg prestiżowych ról, m.in. pracując dla Krajowej Izby Gospodarczej, pełniąc funkcję Konsula Handlowego w Chicago oraz zarządzając Warszawskim Centrum EXPO XXI przez ponad 16 lat.

Jej aktywność społeczna obejmuje pełnienie wielu funkcji, w tym bycie członkiem zarządu SBE w latach 2013-2019, współpracę z amerykańskim stowarzyszeniem International Association of Exhibitions and Events oraz zaangażowanie w globalną organizację ds. targów UFI.

Pani Berus jest także cenionym jurorem w polskim konkursie Meeting Planner oraz międzynarodowym konkursie EVENTEX. Za swoje zasługi dla samorządu i promocję Polski otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, nadane przez Prezydenta RP. Branża eventowa doceniła ją również, nadając jej tytuł MP-12 jako najlepszego menedżera obiektu w kategorii Dostawca-Venue, a także wyróżnienie „Osobowość Roku” w kategorii „Menadżer obiektu” i Odznakę „Zasłużona dla turystyki” przyznawaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Serdecznie gratulujemy Pani Żanecie Berus objęcia roli nowej liderki Stowarzyszenia Branży Eventowej. Jej imponujące doświadczenie, profesjonalizm oraz zaangażowanie w rozwój tej dynamicznej branży stanowią pewne fundamenty dla udanej przyszłości. Wspólnie z nią patrzymy z optymizmem w przód, wierząc, że pod jej przywództwem Stowarzyszenie osiągnie nowe szczyty i stanie się jeszcze silniejszym promotorem etycznych standardów w biznesie eventowym. Gratulacje i powodzenia w dalszych działaniach!

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!
Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Hotelu Remes Sport & Spa, ukrytego w spokojnej oazie pod Poznaniem! Ten elegancki obiekt to idealne miejsce na konferencje i szkolenia biznesowe, które zapewnią Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję