Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.08.2021

Nowy Rock Pub w Dolinie Charlotty nawiązuje do słynnego festiwalu

Nowy Rock Pub w Dolinie Charlotty nawiązuje do słynnego festiwalu

Pewnie sporo z Was wie, ale na wszelki wypadek przypomnimy: od 2007 roku w Dolinie Charlotty odbywa się co roku Festiwal Legend Rocka. Na scenie Charlotty grały już takie gwiazdy światowego formatu, jak m.in. The Animals, Ray Wilson, Nazareth, Deep Purple, Carlon Santana, The Doors czy Paul Rodgers. A supportowało je wiele gwiazd z naszego rodzimego polskiego rynku.

Nic dziwnego, że odnowione niedawno wnętrza pubu w Dolinie Charlotty nawiązują do tego wyjątkowego festiwalu. Na ścianach można podziwiać wielkoformatowe koncertowe fotografie muzyków, wykonane przez znanych fotografów.


Klimat panujący w nowym pubie zachęca do przesiadywania tu godzinami i rozmawiania ze współtowarzyszami na rozmaite tematy - nie tylko te okołomuzyczne.  W takim otoczeniu z łatwością można wyobrazić sobie, że przy sąsiednim stoliku siedział John Mayall, a tuż obok – Carlos Santana.


W ofercie Rock Pubu znajdziemy zarówno świetną kawę, zimne piwo, jak i szeroki wybór najlepszych alkoholi. 


Kultowy Rock Pub to miejsce, gdzie przez cały rok można posłuchać dobrej muzyki. A przy tej muzyce można również rozegrać partyjkę w kręgle. W pubie znajdują się bowiem dwa tory bowlingowe. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy bilarda. Wysokiej klasy stół czeka na gości - bez względu czy są oni miłośnikami Carlosa Santany czy Deep Purple :)


Jako miłośnikom rockowej muzyki bardzo nam się te wnętrza podobają. Chętnie będziemy wpadać przy okazji wizyty w okolicy Słupska.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij