Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.03.2021

NYX Hotel Warsaw otwarty od 1 marca

NYX Hotel Warsaw otwarty od 1 marca

NYX Hotel Warsaw z początkiem marca przyjął swoich pierwszych gości. 1 marca odbyło się uroczyste przywitanie z symbolicznym przecięciem wstęgi. Otwarciu towarzyszył też szampan, powitalny drink i rytmy grane na żywo przez znanego polskiego DJ'a - Bshosy. Imponująca była też powitalna niespodzianka dla gości - przelot helikopterem, z którego można było podziwiać panoramę Warszawy z lotu ptaka. 

- Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy tak uroczyście przywitani przez obsługę NYX Hotel Warsaw. Wspólne przecięcie wstęgi, towarzystwo sympatycznego zespołu, przyjacielska atmosfera oraz oczywiście wisienka na torcie – przelot helikopterem nad Warszawą, na pewno zapamiętamy na długo – podsumowuje pani Patrycja Duk, pierwszy gość hotelu.

Nowy hotel w Warszawie to pierwszy obiekt  lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels Brands w Polsce. Obiekty spod szyldu NYX Hotels znaleźć można w dynamicznych, obleganych przez podróżników miastach, takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Aviv. Warszawski hotel zlokalizowany znajduje się w samym sercu miasta, a dokładniej w kompleksie Warsaw Place. Swoją ofertę kieruje zarówno do turystów poszukujących nowych doświadczeń w tętniących życiem metropoliach, jak i ludzi biznesu.

Oferuje swoim gościom 331 pokoi i apartamentów z widokiem na centrum miasta. Od progu zachwycają unikalne wnętrza wypełnione sztuką warszawskich artystów z obszaru street i urban-art.

Na uwagę zasługuje również starannie dobrany i bardzo sympatyczny zespół ludzi, którzy dbają o przyjazną atmosferę. Relacje na linii gość-obsługa hotelowa nabierają nowego wymiaru.

Hotel spodoba się również wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia, którzy lubią poznawać nowe smaki. W NYX Hotel Warsaw goście zjedzą bowiem kuchnię izraelsko-polską.

Na otwarcie nowego hotelu w Warszawie czekało wiele osób. Trzy dni przed wielkim otwarciem rozpoczęło się odliczanie światłem, które mieszkańcy stolicy mogli obserwować na ścianach podświetlonego na kolorowo budynku. Było to celowe działanie, które miało w szczególny sposób zaznaczyć obecność NYX Hotel Warsaw w świadomości Warszawiaków. 

- Dbamy o to, by wszyscy nasi goście czuli się swobodnie, komfortowo, jak w domu, a ich pobyt u nas wiązał się z unikalnymi przeżyciami i miłymi wspomnieniami. Przyjazd pierwszych gości, był dla nas szczególnie ważny – po roku spowodowanego epidemią COVID-19 oczekiwania, mogliśmy wreszcie otworzyć drzwi naszego hotelu. Postanowiliśmy przywitać ich możliwie uroczyście, ale oczywiście w reżimie sanitarnym. Cieszę się, że to się udało i nasi pierwsi goście nie tylko zapamiętają swój pobyt, ale już teraz dokonali ponownej rezerwacji - mówiła Paulina Kołodziejczyk, NYX Hotel Warszaw General Manager.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij