Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.08.2018

Obudź swoje zmysły i zasmakuj tajemniczej kuchni lasu

Obudź swoje zmysły i zasmakuj tajemniczej kuchni lasu

Jesteś otwarty na nowe smaki? Nie boisz się niespodzianek i nowych wyzwań? Wszystkich miłośników jedzenia zapraszamy do Hotelu Natura Residence Business & SPA na Górnym Śląsku, na spektakl kulinarny "Tajemnicza Kuchnia Lasu". 

To niezwykłe i nowatorskie wydarzenie odbędzie się 24 sierpnia w hotelowym ogrodzie Hotelu Natura Residence Business & SPA. Goście wezmą udział w kolacji inspirowanej tajemniczą kuchnią lasu. Przeżyją niezapomniane doznania smakowe nad brzegiem jeziora. Podczas kolacji uczestnicy będą mieli okazję spróbować polskich, letnich smaków, degustować lokalne produkty i swojskie nalewki oraz domowe wina. 

Warto wspomnieć, że całe wydarzenie owiane jest tajemnicą. Uczestnicy do samego końca nie będą wiedzieć, co ich czeka - jakie potrawy dostaną do spróbowania oraz jak będą mogli je zjeść. Podczas tych kilku godzin przeżyją ucztę nie tylko dla podniebienia, ale również dla innych zmysłów. Każdy gość będzie mógł wziąć w kolacji interaktywny udział. 

O oryginalne połączenia smaków i aromatów zatroszczą się najlepsi kucharze w Polsce. Pośród nich są Szefowie Kuchni najlepszych restauracji w kraju - uznani i doceniani artyści kulinarni. To dobra okazja dla amatorów jedzenia, by spróbować potraw wielu wybitnych kucharzy w jednym miejscu i w jednym czasie. 


W Hotelu Natura Residence Business & SPA gotować będą:

Kasia Rogowska Restauarcja Candeza

Dawid Klimaniec, Restauracja Figa, Poznań

Dariusz Stefaniaka, Restauracja Kogut i Kurka

Norbert Koch, Bocca Bar

Bartosz Turowski, Restauarcja Cucinia

Dominik Duraj, Restauracja Villa Gardena, Katowice

Przemysław Kasprzak, Restauracja Villa Gardena, Katowice

Radosław Loranc, Restauracja Decompresja, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Przemysław Błaszczyk, Manana Bistro&Wine Bar, Chorzów

Grzegorz Miśta, Restauracja Bluebell, Hotel Natura Residence**** Business&SPA, Siewierz


Na uczestników wydarzenia "Tajemnicza Kuchnia Lasu" czeka również muzyczno-artystyczna niespodzianka. Za oprawę muzyczną odpowiadać będą Kuba Sienkiewicz i Kwartet Jurajski. Imprezę poprowadzi Adam Gessler.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć.

Cena: 200 zł/osoba (7 setów tasting menu, alkohol w postaci lokalnych nalewek i win, niezapomniane doznania dla ciała i duszy przez cały wieczór).

Dla Gości biorących udział w kolacji proponujemy możliwość rezerwacji pokoju dwuosobowego w cenie pokoju jednoosobowego.

Rezerwacje: [email protected]

Zapraszamy wszystkich na doskonały spektakl kulinarny, który obudzi zmysły i będzie nowym, ciekawym doświadczeniem.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij