Odnowione wnętrza Hotelu Lord w Warszawie wpływają na wyższy standard i większe grono zadowolonych gości

Odnowione wnętrza Hotelu Lord w Warszawie wpływają na wyższy standard i większe grono zadowolonych gości

Hotel Lord w Warszawie cieszy się od lat dobrymi opiniami wśród warszawskich przedsiębiorców i organizatorów spotkań biznesowych. Właściciele tego czterogwiazdkowego hotelu z myślą o komforcie i rosnących oczekiwaniach gości biznesowych, starają się nieprzerwanie rozwijać i ulepszać swoje oferty.  

Hotel Lord na przełomie ostatnich dwóch lat przeszedł gruntowne odświeżenie oraz remont, który miał na celu zwiększenie wygody gości i polepszenie standardu. Pierwszy etap remontu zakończył się w 2017 roku. Odnowiono wnętrza pokoi hotelowych i wyposażono w meble wykonane specjalnie według autorskiego projektu.Odnowieniu uległa również Sala Widokowa, która znajduje się na ostatnim piętrze hotelu. Sala ta jest najbardziej rozchwytywana przez klientów biznesowych. Jej atutem jest przede wszystkim ulokowanie oraz taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę Warszawy. Sala jest w stanie pomieścić od 46 osób przy konferencyjnym ustawieniu stołów w literę U, aż do 105 osób w ustawieniu teatralnym. Jej powierzchnia stanowi po ukończonym remoncie 180 m2.Również dwie największe sale konferencyjne (Sala Witrażowa i Sala Lustrzana) zostały odnowione. Wszystkie trzy (z Salą Widokową) znajdują się na poziomie konferencyjno-bankietowym. Są to obecnie największe sale, jakie posiada hotel. Mogą pomieścić podczas konferencji od 55 do aż 280 osób. Wszystkie sale w Hotelu Lord wyposażono w profesjonalny sprzęt i niezbędne przyrządy: ekran do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, telefon, bezprzewodowy internet, stolik pod sprzęt prezentacyjny, stół prezydialny przykryty suknem, flipchart z przyborami.


Salę, w której odbywa się szkolenie bądź konferencja można oznakować logotypem organizatora eventu. Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej wyceny akcesoriów potrzebnych do przeprowadzenia spotkań, jak np. identyfikatorów imiennych, czy pendrive'ów w ramach promocji z logo organizatora.

Sale konferencyjne i szkoleniowe Hotelu Lord pomieszczą od 10 do 350 uczestników, dlatego w tym warszawskim obiekcie organizowane są spotkania dla naprawdę zróżnicowanej liczby osób. Niektóre z sal można dzielić dzięki specjalnym dźwiękoszczelnym ścianom. Standard, wyposażenie i funkcjonalność każdej z sali zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.Dużym atutem hotelu jest Centrum SPA, które znajduje się na piętrze konferencyjno-bankietowym. W najbliższych dniach również zostanie otwarte w zupełnie nowej odsłonie. Goście będą mogli poczuć się jeszcze bardziej komfortowo w odnowionych pomieszczeniach. Usługi, jakie oferuje hotel w Centrum SPA, to zarówno zabiegi oczyszczające oraz pielęgnujące skórę, kąpiele w jacuzzi, które działają relaksująco na ciało, jak i szeroki wachlarz odprężających masaży do wyboru.Hotel Lord znajduje się niedaleko Lotniska Chopina. Doskonała lokalizacja w biznesowej części Warszawy sprawia, że hotel chętnie odwiedzają osoby podróżujące w celach służbowych. Dzięki rosnącemu standardowi wnętrz i obsługi oraz ciągłemu udoskonalaniu swojej oferty, Hotel Lord  cieszy się niesłabnącą popularnością, a grono jego miłośników cały czas się powiększa.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz