Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.02.2019

Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. To znane przysłowie mówi o tym, że najlepsze idee zawsze są odpowiedzią na nasze aktualne potrzeby. Tak samo jest w biznesie. Niezależnie bowiem, czy planujemy wyjazd dla pracowników, czy potrzebujemy pokoju hotelowego podczas podróży służbowej, cenimy sobie miejsca wielofunkcyjne. Zależy nam na propozycjach, w których znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne. I tak oto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, Park Hotel Diament we Wrocławiu stworzył ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb swoich gości.

Park Hotel Diament Wrocław to 4-gwiazdkowy hotel o biznesowych charakterze, którego oferta zdecydowanie wyróżnia się na rynku konferencyjnym. Oprócz tego, że posiada szeroki wachlarz możliwości, jednocześnie jest położony w dogodnej lokalizacji, co znacząco ułatwia organizację szkoleń, warsztatów, pokazów, bankietów i jubileuszy. Do centrum Wrocławia można dostać się po zaledwie 10 minutach jazdy samochodem. Hotel jest również świetnie skomunikowany z Portem Lotniczym, dzięki czemu bezproblemowo można w nim planować wydarzenie o randze międzynarodowej.


Wygodna lokalizacja Park Hotel Diament Wrocław łączy go z innymi ważnymi pod względem biznesowym miastami, takimi jak Kraków, Poznań oraz Berlin. Natomiast bliskość historycznego Starego Miasta pozwala w pełni korzystać z uroków stolicy województwa dolnośląskiego, w tym z atrakcji kulturalnych, sportowych oraz turystycznych.

Park Hotel Diament Wrocław oferuje nocleg w 132 pokojach gościnnych o przytulnym klimacie oraz niezbędnym wyposażeniu. Cisza i spokój stanowią idealne warunki do odpoczynku po ciężkich negocjacjach i długich szkoleniach. Na gości czeka smaczna kuchnia serwowana w Restauracji Atmosfera. Jak sama nazwa wskazuje, lokal zapewnia niesamowitą atmosferę, dzięki której każde danie smakuje wyśmienicie. Park Hotel Diament Wrocław to jednak nie tylko komfortowe noclegi oraz wspaniała kuchnia. Oferuje on także profesjonalne zaplecze konferencyjne, które umożliwia organizację dowolnego spotkania.


Hotel posiada nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego, bezpłatnego internetu. Ogromnym atutem jest zamontowany w części biznesowej system przesuwanych ścian, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Można w ten sposób uzyskać małe sale mające od 46 m2, które są idealne podczas kameralnych szkoleń i warsztatów. Można skorzystać również z większych przestrzeni biznesowych mających nawet 382 m2 powierzchni.

Podczas wydarzeń lub imprez biznesowych, organizatorzy mogą liczyć na pomoc ze strony obsługi. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Oferta Park Hotel Diament Wrocław jest bardzo elastyczna, aby jak najlepiej dostosować się do aktualnych potrzeb swoich gości. Pracownicy pozostają gotowi nawet na nagłe zmiany koncepcji, dokładając wszelkich starań, aby organizowane szkolenie czy konferencja odniosły wielki sukces.  


Świetna lokalizacja, wygodne pokoje hotelowe oraz wykwintna kuchnia uzupełniają ofertę konferencyjną. Dzięki temu, Park Hotel Diament we Wrocławiu jest atrakcyjnym miejscem na pobyt dla klientów biznesowych. Otwartość oraz chęć pomocy sprawia, że każde organizowane tutaj wydarzenie może w pełni zrealizować założone wcześniej cele. Wszystkie te elementy dowodzą temu, że Park Hotel Diament Wrocław posiada ofertę, która może zaspokoić wszystkie nasze potrzeby.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij