Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Oferta na miarę potrzeb w Park Hotel Diament we Wrocławiu

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. To znane przysłowie mówi o tym, że najlepsze idee zawsze są odpowiedzią na nasze aktualne potrzeby. Tak samo jest w biznesie. Niezależnie bowiem, czy planujemy wyjazd dla pracowników, czy potrzebujemy pokoju hotelowego podczas podróży służbowej, cenimy sobie miejsca wielofunkcyjne. Zależy nam na propozycjach, w których znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne. I tak oto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, Park Hotel Diament we Wrocławiu stworzył ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb swoich gości.

Park Hotel Diament Wrocław to 4-gwiazdkowy hotel o biznesowych charakterze, którego oferta zdecydowanie wyróżnia się na rynku konferencyjnym. Oprócz tego, że posiada szeroki wachlarz możliwości, jednocześnie jest położony w dogodnej lokalizacji, co znacząco ułatwia organizację szkoleń, warsztatów, pokazów, bankietów i jubileuszy. Do centrum Wrocławia można dostać się po zaledwie 10 minutach jazdy samochodem. Hotel jest również świetnie skomunikowany z Portem Lotniczym, dzięki czemu bezproblemowo można w nim planować wydarzenie o randze międzynarodowej.


Wygodna lokalizacja Park Hotel Diament Wrocław łączy go z innymi ważnymi pod względem biznesowym miastami, takimi jak Kraków, Poznań oraz Berlin. Natomiast bliskość historycznego Starego Miasta pozwala w pełni korzystać z uroków stolicy województwa dolnośląskiego, w tym z atrakcji kulturalnych, sportowych oraz turystycznych.

Park Hotel Diament Wrocław oferuje nocleg w 132 pokojach gościnnych o przytulnym klimacie oraz niezbędnym wyposażeniu. Cisza i spokój stanowią idealne warunki do odpoczynku po ciężkich negocjacjach i długich szkoleniach. Na gości czeka smaczna kuchnia serwowana w Restauracji Atmosfera. Jak sama nazwa wskazuje, lokal zapewnia niesamowitą atmosferę, dzięki której każde danie smakuje wyśmienicie. Park Hotel Diament Wrocław to jednak nie tylko komfortowe noclegi oraz wspaniała kuchnia. Oferuje on także profesjonalne zaplecze konferencyjne, które umożliwia organizację dowolnego spotkania.


Hotel posiada nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego, bezpłatnego internetu. Ogromnym atutem jest zamontowany w części biznesowej system przesuwanych ścian, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Można w ten sposób uzyskać małe sale mające od 46 m2, które są idealne podczas kameralnych szkoleń i warsztatów. Można skorzystać również z większych przestrzeni biznesowych mających nawet 382 m2 powierzchni.

Podczas wydarzeń lub imprez biznesowych, organizatorzy mogą liczyć na pomoc ze strony obsługi. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Oferta Park Hotel Diament Wrocław jest bardzo elastyczna, aby jak najlepiej dostosować się do aktualnych potrzeb swoich gości. Pracownicy pozostają gotowi nawet na nagłe zmiany koncepcji, dokładając wszelkich starań, aby organizowane szkolenie czy konferencja odniosły wielki sukces.  


Świetna lokalizacja, wygodne pokoje hotelowe oraz wykwintna kuchnia uzupełniają ofertę konferencyjną. Dzięki temu, Park Hotel Diament we Wrocławiu jest atrakcyjnym miejscem na pobyt dla klientów biznesowych. Otwartość oraz chęć pomocy sprawia, że każde organizowane tutaj wydarzenie może w pełni zrealizować założone wcześniej cele. Wszystkie te elementy dowodzą temu, że Park Hotel Diament Wrocław posiada ofertę, która może zaspokoić wszystkie nasze potrzeby.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz