Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.06.2023

Oferta wakacyjna z dużymi rabatami w Columna Medica!

Oferta wakacyjna z dużymi rabatami w Columna Medica!

Okres wakacyjny to idealny moment na chwilę wytchnienia lub... organizację niezapomnianych eventów w klimatycznych miejscach! I choć z pozoru obie te aktywności mogą się wykluczać, to w praktyce łączy je jedno - świetna oferta przygotowana przez Columna Medica!

Ów obiekt ma w swojej ofercie wszystko to, co potrzebne jest dla każdej firmy, chcącej zorganizować ważne spotkania w letniej, luźniejszej atmosferze. Jednocześnie nie brakuje tam przestrzeni do relaksu. To wszystko oczywiście w pięknych okolicznościach przyrody i w bardzo atrakcyjnej cenie!

Columna Medica jest ekskluzywnym hotelem o 4-gwiazdkowym standardzie, który leży w centrum Polski. Zaledwie 500 metrów od obiektu płynie najczystsza rzeka w kraju - Grabia, tworząc prawdziwą oazę spokoju. Columna Medica wyróżnia się jednak nie tylko korzystną lokalizacją, ale też kompleksową ofertą usług. Goście mogą liczyć zarówno na nowoczesne sale konferencyjne, jak i wygodne miejsca noclegowe, bardzo dobrą restaurację oraz ciekawe atrakcje i udogodnienia.


Nowoczesne sale konferencyjne w centrum Polski

Columna Medica to odpowiedni obiekt, aby zorganizować najbardziej wymagające konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości oddaje on trzy rodzaje sal konferencyjnych o różnej wielkości. Pomieszczenia te pozwalają na zaproszenie od 12 do 30 osób w ustawieniu teatralnym. Są w pełni klimatyzowane, dobrze nagłośnione i oświetlone, a także wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny.


W obiekcie z powodzeniem mogą się odbyć nawet kilkudniowe spotkania, ponieważ poza salami oferuje on również wygodne zaplecze noclegowe. Goście mogą liczyć komfortowe pokoje oraz apartamenty. Polecamy również hotelową restaurację, w której serwowane są specjały kuchni polskiej. Tradycyjne smaki w doskonałych proporcjach łączone są tam z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wieczorami warto się z kolei udać do hotelowego Movie Clubu, gdzie można skosztować m.in. owocowych koktajli czy ekskluzywnych win. Wśród atrakcji oferowanych przez obiekt można z kolei wymienić strefę Wellness z pływalną, hydromasażami, jacuzzi i saunami. Równie atrakcyjna jest też Strefa SPA. Warto dodać, iż okres wakacji w Columna Medica jest szczególny właśnie ze względu na wiele ciekawych atrakcji. Chodzi m.in. o jogę, Aqua Aerobik czy koncerty na misach w otoczeniu pięknej przyrody.


Oferta wakacyjna z dużymi rabatami

Columna Medica przygotowała niezwykle atrakcyjne rabaty na czas wakacji. Obiekt oferuje:

  • 50% rabatu na wynajem sali konferencyjnej,
  • 15% rabatu na pokoje,
  • 10% rabatu na zabiegi.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wakacyjnej hotelu - nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij