Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.10.2013

Optymalizacja kosztów w zarządzaniu majątkiem hotelu, bezpłatna konferencja w Krakowie

25 października w Hotelu Royal w Krakowie odbędzie się konferencja dedykowana przedstawicielom kadry zarządzającej i pracownikom działów księgowości z branży HoReCa. Gościem specjalnym spotkania pt. „Optymalizacja kosztów w zarządzaniu majątkiem hotelu” będzie specjalista w dziedzinie rachunkowości Andrzej Rybicki.

Andrzej Rybicki
jest cenionym ekspertem w zakresie rachunkowości a także członkiem brytyjskiego stowarzyszenia biegłych księgowych Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). 25 października podczas spotkania „Optymalizacja kosztów w zarządzaniu majątkiem hotelu” wcieli się w rolę prelegenta. Tematem jego wystąpienia będzie Revenue Management - budowanie ceny na bazie kosztów.

Głównym celem konferencji jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystania rozwiązań informatycznych oraz technologii kodów kreskowych w zarządzaniu majątkiem hotelu i inwentaryzacji. Prelegenci szczegółowo przedstawią jak poprzez system informatyczny zwiększyć przychód i wydajność hotelu, a także zaprezentują ciekawe case study programu STOCK w Grupie Hoteli WAM.

Organizatorem wydarzenia jest SmartMedia, lider rynku producentów specjalistycznego oprogramowania do zarządzania majątkiem w Polsce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły i formularz rejestracyjny dostępne na stronie: http://optymalizacjakosztow.evenea.pl/

Więcej informacji:
www.smartmedia.com.pl
www.facebook.com/smartmediacompl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij