Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
16.10.2013

Orbis na XI targach Franczyza 2013

Na ponad 100 marek franczyzowych, jedynym przedstawicielem z branży hotelowej na XI targach Franczyza 2013 będzie Grupa Hotelowa Orbis. Franczyzodawcą m.in. takich marek hotelowych jak Mercure, ibis Styles, Pullman oraz MGallery zabierze głos 17 października na konferencji pt. „Franczyza – biznes przyszłość”.

Od 17 do 19 października Warszawa będzie gospodarzem największych w Polsce targów franczyzy. Obok wystawców z kilkunastu branż m.in. gastronomii, finansów i bankowości, odzieży i obuwia, zdrowia i urody oraz przedstawicieli sektora FMCG zaprezentuje się Grupa Hotelowa Orbis.

17 października o godz. 11.15 odbędzie się konferencja pt. „Franczyza – biznes przyszłości”, mówca na konferencji będzie Małgorzata Morek, dyrektor ds. rozwoju franczyzy Grupy Hotelowej Orbis. Uczestnicy konferencji mają m.in. dowiedzieć się czego należy dopilnować zanim przystąpi się do spisywania umowy i jak dobierać partnera dla swojego hotelu.

***
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 500 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z 440 tys. pokoi.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij