Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.08.2021

Organizacja konferencji w centrum Poznania zawsze jest dobrym pomysłem - potwierdza to Concordia Design!

Organizacja konferencji w centrum Poznania zawsze jest dobrym pomysłem - potwierdza to Concordia Design!

W centrum Poznania oczywiście nie brakuje atrakcyjnych miejsc na organizację konferencji i szkoleń. Przykładem jest Concordia Design, która znajduje się w odrestaurowanych wnętrzach Starej Drukarni, której historia sięga XIX wieku. Obiekt ten mieści się przy ulicy Zwierzynieckiej, w niewielkiej odległości od Dworca PKP oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jeśli więc szukasz miejsca na event z niepowtarzalnym charakterem, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Concordii.

Postindustrialny styl obiektu w doskonały sposób przeplata się tam z nowoczesnością oraz usługami świadczonymi na wysokim poziomie. Obsługa łączy wynajem przestrzeni z organizacją wydarzeń o nietypowej formie. Oznacza to, że zrealizujesz tam nawet najbardziej wymagające spotkania, które w pamięci gości pozostaną na długie lata. To naprawdę warte uwagi miejsce, którego usługi znacząco wykraczają poza tradycyjne oferty. Zorganizujesz tam m.in. konferencje i szkolenia w nowoczesnym wydaniu.


Concordia Design po przejściu modernizacji stała się elastyczną, nowoczesną przestrzenią na organizację różnego rodzaju eventów. Do dyspozycji gości oddana jest m.in. duża Sala Luna o powierzchni 300 m2, która świetnie sprawdza się podczas konferencji, bankietów oraz kongresów z piękną oprawą artystyczną. Mieści się tam również otwarta Sala Expo oraz Creative Room, który sprzyja powstawaniu najlepszych pomysłów i burz mózgów. Ponadto, w obiekcie usytuowanych jest 7 sal konferencyjno-warsztatowych Congresia. Wszystkie te pomieszczenia są designersko zaaranżowane, przestronne oraz wyposażone w funkcjonalne meble oraz innowacyjne sprzęty i udogodnienia. Sale te zróżnicowane są pod względem wielkości, pozwalając na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i eventów na 500 osób.


W obiekcie można liczyć także na fantastyczną Restaurację Concordia Taste, w której najlepsi kucharze przygotowują przepyszne kulinaria. Zawsze powstają one z wysokiej jakości produktów, zachwycając dzięki temu smakiem i oryginalną formą podania. Organizatorzy eventów mogą tam zamówić oprawę cateringową, która na pewno zachwyci największych smakoszy. Concordia Design wyróżnia się na tle innych obiektów tym, że daje możliwość wprowadzenia samochodu do wnętrza budynku. Zorganizujesz więc tam nawet prezentacje produktów, w tym właśnie aut. Dużym atutem jest indywidualne podejście do klientów, którzy dzięki temu mają możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych pomysłów. Pomocna, profesjonalna obsługa jest w stanie wyszukać najlepsze rozwiązania w zakresie atrakcji, oryginalnych dekoracji czy występów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij