Organizacja spotkania, wydarzenia w historycznym Pałacu Lubomirskich w centrum Warszawy

Organizacja spotkania, wydarzenia w historycznym Pałacu Lubomirskich w centrum Warszawy

BCC Events to agencja, która funkcjonuje w ramach struktur Business Centre Club. Współpracuje z najlepszymi ekspertami BCC. Nie ogranicza się do jednej branży. Osoby tworzące zespół tej agencji specjalizują się w marketingu, szeroko pojętej komunikacji, a także w innych dziedzinach wiedzy i gałęziach gospodarki.

W swoim portfolio agencja posiada wielu znanych lokalnych i światowych graczy na rynku. Klientami BCC Events były takie firmy, jak m.in. Ernst & Young, Electrolux, Grupa Lotos, Mastercard, Visa Europe, Wolters Kluwer, PKO Bank Polski, Lloyds Polska, Bank Światowy ONZ. Agencji zaufały nie tylko wielkie korporacje, ale również średnie i małe firmy. BCC Events współpracowała również z urzędami państwowymi (np. Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Kancelarią Prezydenta RP i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów).

BCC Events może pochwalić się nie tylko wieloma ważnymi klientami, ale także wyjątkową siedzibą. Pałac Lubomirskich od prawie 30 lat jest siedzibą Business Centre Club. Historia tego wyjątkowego obiektu sięga początku XVIII wieku. W 1972 Pałac został przesunięty o 74 stopnie, co stanowiło unikatową w skali światowej operację budowlaną. Wszystko po to, by Pałac stał dokładnie na wprost Parku Saskiego i równolegle do osi saskiej.


W pałacowych murach od blisko 30 lat odbywają się różnego rodzaju wydarzenia biznesowe, przyjęcia okolicznościowe i spotkania prasowe. Pracownicy agencji są otwarci na propozycje i przygotowują ofertę dopasowaną do każdego eventu indywidualnie.

Bez względu na to, czy chcesz zorganizować targi, wystawę branżową, konferencję, warsztaty, szkolenie, seminaria, debaty publiczne, oficjalny bankiet czy przyjęcie rodzinne, BCC Events zadba, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie zakończyło się sukcesem.


Atutem BCC Events jest niewątpliwie doskonała lokalizacja w centrum Warszawy, zaledwie 450 metrów od Placu Bankowego. Szybko i łatwo można tu dotrzeć różnymi środkami komunikacji miejskiej (metrem, autobusem, tramwajem), jak i samochodem.

Obiekt przystosowany jest w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych, co również jest dużą zaletą BCC Events.


W swojej ofercie Pałac Lubomirskich posiada kilka klimatycznych sal konferencyjnych. Największa z nich (Sala Angielska) posiada 160 m2 powierzchni i pomieści do 180 osób w układzie teatralnym. Sala ta jest klimatyzowana i wyposażona w profesjonalne nagłośnienie. Można organizować wydarzenia w kilku salach jednocześnie. Sala Angielska funkcjonuje razem z Salą Niemiecką i Salą Francuską. W swojej ofercie Pałac posiada także Salę Hiszpańską, w której można zorganizować spotkanie biznesowe do 80 osób oraz Sale Klubowe, które mogą pomieścić do 60 osób, a także Salonik Amerykański przystosowany do organizacji kameralnych spotkań do 8 osób.Do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych czy przyjęć okolicznościowych jest również przestronna recepcja. Goście mogą korzystać również z dużego tarasu o powierzchni 158 m2. Jest on zadaszony, co umożliwia organizowanie (w okresie maj – wrzesień) koktajli, lunchów i przerw kawowych nawet w pochmurne i deszczowe dni.Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz