Otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa ****

Otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa ****

W miniony weekend (9 marca 2019) nastąpiło oficjalne otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa **** - nowego czterogwiazdkowego obiektu w uzdrowiskowej Szczawnicy. Z tej okazji Hotel przygotował szereg atrakcji prezentujących ofertę hotelu, w tym wyjątkowe zwiedzanie, podczas którego zaprosił Gości w miejsca, które na co dzień są poza ich zasięgiem.

Głównym punktem otwarcia była uroczysta gala, którą swą obecnością zaszczycili liczne przybyli Goście z kraju i zagranicy. Podczas gali, na ręce przedstawicieli firm zaangażowanych w budowę Hotelu, przekazano wyjątkowe podziękowania za wkład i wsparcie w realizacji przedsięwzięcia.

Unikalne menu, które na to wydarzenie zaproponował Szef Kuchni, Krzysztof Urbańczyk, opierało się na lokalnych smakach i produktach, i umiejętnie przybliżyło możliwości, jakie tkwią w tej kuchni i tym miejscu. Zaprezentowano również kilkuminutowy film, opowiadający historię powstania Hotelu, opierający się na wspomnieniach współwłaścicielki, Renaty Goreckiej, która już w latach 90-tych marzyła o prowadzeniu takiego hotelu, jak Szczawnica Park Resort & Spa ****. W filmie pokazano nie tylko zdjęcia i nagrania dokumentujące budowę, ale także wypowiedzi partnerów, którzy brali udział w powstaniu Hotelu.


Wszystkie te zabiegi posłużyły do zilustrowania drogi, którą trzeba było pokonać i przeciwności, z którymi trzeba było się zmierzyć, by w sercu Szczawnicy stanął Hotel mogący konkurować z najlepszymi resortami nie tylko Szwajcarii, skąd czerpano inspiracje, ale i całego świata.

Galę uświetnił występ jazz-soulowej wokalistki i pianistki Karen Edwards, zdobywczyni nagrody Grammy, która swą charyzmą i nieprzeciętnym wokalem porwała Gości do wspólnej zabawy.


Hotel Szczawnica Park Resort & Spa **** to położony w Pieninach kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu.  Hotel swą ofertę kieruje zarówno do rodzin z dziećmi szukających odpoczynku i możliwości spędzenia czasu, korzystając z licznych atrakcji regionu, jak i klientów biznesowych oczekujących najwyższej jakości obsługi i bogatego zaplecza konferencyjnego.  

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz