Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.03.2019

Otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa ****

Otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa ****

W miniony weekend (9 marca 2019) nastąpiło oficjalne otwarcie Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa **** - nowego czterogwiazdkowego obiektu w uzdrowiskowej Szczawnicy. Z tej okazji Hotel przygotował szereg atrakcji prezentujących ofertę hotelu, w tym wyjątkowe zwiedzanie, podczas którego zaprosił Gości w miejsca, które na co dzień są poza ich zasięgiem.

Głównym punktem otwarcia była uroczysta gala, którą swą obecnością zaszczycili liczne przybyli Goście z kraju i zagranicy. Podczas gali, na ręce przedstawicieli firm zaangażowanych w budowę Hotelu, przekazano wyjątkowe podziękowania za wkład i wsparcie w realizacji przedsięwzięcia.

Unikalne menu, które na to wydarzenie zaproponował Szef Kuchni, Krzysztof Urbańczyk, opierało się na lokalnych smakach i produktach, i umiejętnie przybliżyło możliwości, jakie tkwią w tej kuchni i tym miejscu. Zaprezentowano również kilkuminutowy film, opowiadający historię powstania Hotelu, opierający się na wspomnieniach współwłaścicielki, Renaty Goreckiej, która już w latach 90-tych marzyła o prowadzeniu takiego hotelu, jak Szczawnica Park Resort & Spa ****. W filmie pokazano nie tylko zdjęcia i nagrania dokumentujące budowę, ale także wypowiedzi partnerów, którzy brali udział w powstaniu Hotelu.


Wszystkie te zabiegi posłużyły do zilustrowania drogi, którą trzeba było pokonać i przeciwności, z którymi trzeba było się zmierzyć, by w sercu Szczawnicy stanął Hotel mogący konkurować z najlepszymi resortami nie tylko Szwajcarii, skąd czerpano inspiracje, ale i całego świata.

Galę uświetnił występ jazz-soulowej wokalistki i pianistki Karen Edwards, zdobywczyni nagrody Grammy, która swą charyzmą i nieprzeciętnym wokalem porwała Gości do wspólnej zabawy.


Hotel Szczawnica Park Resort & Spa **** to położony w Pieninach kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu.  Hotel swą ofertę kieruje zarówno do rodzin z dziećmi szukających odpoczynku i możliwości spędzenia czasu, korzystając z licznych atrakcji regionu, jak i klientów biznesowych oczekujących najwyższej jakości obsługi i bogatego zaplecza konferencyjnego.  

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij