Outdoor, offroad, team building i szkolenie na Górnym Śląsku

Outdoor, offroad, team building i szkolenie na Górnym Śląsku

Ładna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na dworze, krótszym i dłuższym wyjazdom i organizacji eventów w plenerze. Jeśli marzy Wam się fantastyczna impreza plenerowa, niezapomniany wyjazd firmowy czy szkolenie z super after party i jesteście z Górnego Śląska, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centuria Hotel & Natural SPA

Dlaczego? Bo w tym miejscu znajdziecie wszystko, czego do spełnienia tych marzeń Wam potrzeba: duży teren zielony, bogata oferta atrakcji i zabaw team buildingowych, nowoczesne sale konferencyjne i komfortowe miejsca noclegowe.

Do odwiedzenia Hotelu Centuria szczególnie zachęcamy miłośników dobrej zabawy w terenie. Hotel na Górnym Śląsku oferuje możliwość zorganizowania takich atrakcji, jak m.in.:

  • offroad po pustyniach Błędowskiej i Siedleckiej (organizowane są tu imprezy w stylu Pustynna Burza i Jurajski Offroad)
  • quady w kamieniołomie Niegowonice
  • wspinaczka w miastach skalnych
  • gry na orientację z elementami zadań związanych z firmą
  • zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec (również ze zwiedzaniem nocnym, turniejami rycerskimi, poszukiwaniem skarbów czy innymi grami scenariuszowymi)
  • wycieczki po regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej
  • zabawę połączoną z nauką pierwszej pomocy
  • programy kreatywne typu Buildersi i Monster Garage


Centuria doskonale sprawdzi się na organizację pikników firmowych. Duży, malowniczy teren na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla uczestników - zwłaszcza tym, którzy w regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej nigdy nie byli. 


Jeśli jednak zabawa na świeżym powietrzu ma być tylko dodatkiem do szkolenia czy konferencji na Górnym Śląsku, to Centuria Hotel & Natural SPA również się tutaj sprawdzi, ponieważ hotelowe wnętrza skrywają 4 sale konferencyjne.

Każda o innej wielkości powierzchni i trochę innym wystroju. Wszystkie wyposażone w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, w tym projektory, rzutniki czy flipcharty. Pomieszczenia są klimatyzowane, co jest szczególnie ważne zwłaszcza teraz, kiedy na dworze robi się coraz cieplej. Szczególnie może zaskoczyć Was pomieszczenie o nazwie Pub Oceanic. Okna i kształty zastosowane we wnętrzach sali przykuwają wzrok od razu po przekroczeniu progu :) 


Spotkanie biznesowe w takich warunkach (w obiekcie w lesie sosnowym, z dala od miejskiego zgiełku) będzie na pewno nie lada gratką dla wszystkich uczestników, którzy być może liczą na coś nowego, innego niż sale szkoleniowe w biurowcach, w których mieszczą się siedziby ich firm. Warto przyjrzeć się śląskiemu hotelowi trochę bliżej, bo może Was jeszcze nie raz zaskoczyć :) My rekomendujemy! 


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz