Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.05.2022

Outdoor, offroad, team building i szkolenie na Górnym Śląsku

Outdoor, offroad, team building i szkolenie na Górnym Śląsku

Ładna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na dworze, krótszym i dłuższym wyjazdom i organizacji eventów w plenerze. Jeśli marzy Wam się fantastyczna impreza plenerowa, niezapomniany wyjazd firmowy czy szkolenie z super after party i jesteście z Górnego Śląska, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centuria Hotel & Natural SPA

Dlaczego? Bo w tym miejscu znajdziecie wszystko, czego do spełnienia tych marzeń Wam potrzeba: duży teren zielony, bogata oferta atrakcji i zabaw team buildingowych, nowoczesne sale konferencyjne i komfortowe miejsca noclegowe.

Do odwiedzenia Hotelu Centuria szczególnie zachęcamy miłośników dobrej zabawy w terenie. Hotel na Górnym Śląsku oferuje możliwość zorganizowania takich atrakcji, jak m.in.:

  • offroad po pustyniach Błędowskiej i Siedleckiej (organizowane są tu imprezy w stylu Pustynna Burza i Jurajski Offroad)
  • quady w kamieniołomie Niegowonice
  • wspinaczka w miastach skalnych
  • gry na orientację z elementami zadań związanych z firmą
  • zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec (również ze zwiedzaniem nocnym, turniejami rycerskimi, poszukiwaniem skarbów czy innymi grami scenariuszowymi)
  • wycieczki po regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej
  • zabawę połączoną z nauką pierwszej pomocy
  • programy kreatywne typu Buildersi i Monster Garage


Centuria doskonale sprawdzi się na organizację pikników firmowych. Duży, malowniczy teren na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla uczestników - zwłaszcza tym, którzy w regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej nigdy nie byli. 


Jeśli jednak zabawa na świeżym powietrzu ma być tylko dodatkiem do szkolenia czy konferencji na Górnym Śląsku, to Centuria Hotel & Natural SPA również się tutaj sprawdzi, ponieważ hotelowe wnętrza skrywają 4 sale konferencyjne.

Każda o innej wielkości powierzchni i trochę innym wystroju. Wszystkie wyposażone w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, w tym projektory, rzutniki czy flipcharty. Pomieszczenia są klimatyzowane, co jest szczególnie ważne zwłaszcza teraz, kiedy na dworze robi się coraz cieplej. Szczególnie może zaskoczyć Was pomieszczenie o nazwie Pub Oceanic. Okna i kształty zastosowane we wnętrzach sali przykuwają wzrok od razu po przekroczeniu progu :) 


Spotkanie biznesowe w takich warunkach (w obiekcie w lesie sosnowym, z dala od miejskiego zgiełku) będzie na pewno nie lada gratką dla wszystkich uczestników, którzy być może liczą na coś nowego, innego niż sale szkoleniowe w biurowcach, w których mieszczą się siedziby ich firm. Warto przyjrzeć się śląskiemu hotelowi trochę bliżej, bo może Was jeszcze nie raz zaskoczyć :) My rekomendujemy! 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij