Pałac Mierzęcin opanowany przez utalentowanych kucharzy

Pałac Mierzęcin opanowany przez utalentowanych kucharzy

23 października Pałac Mierzęcin znajdujący się w miejscowości Dobiegniew w Lubuskiem został opanowany na jeden dzień przez uzdolnionych Szefów Kuchni i cukierników. Wydarzenie odbyło się już po raz piąty.

Z okazji Światowego Dnia Szefów Kuchni w Pałacu Mierzęcin spotkało się 60 kuchmistrzów z całego kraju, którzy musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami. Impreza została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich Survival Challenge miała charakter integracyjny - uczestników podzielono na 4 zespoły, każdy miał wykonać określone zadania. Zespoły zmagały się z paintballem, ścianką wspinaczkową, przeprawą pontonami czy zawodami sumo. Każde z tych zadań miało na celu dojście do zadania głównego, czyli rozbrojenia bomby, w której znajdowała się substancja zagrażająca światu całkowitą utratą smaku. Drużyny wykonywały te same konkurencje na czas, za poprawne ich wykonanie otrzymując kody otwierające kłódki, które w rezultacie posłużyły do rozbrojenia bomby.

Na szczęście wszystkim zespołom udało się wykonać zadania i rozbroić bombę, tym samym ratując wszystkich od utraty smaku. Zawodnicy dobrze się bawili podczas zabawy na świeżym powietrzu. Kolejna część przewidywała wspólne gotowanie Szefów Kuchni i cukierników, podczas których można było nie tylko próbować znakomitych dań, ale także wymienić doświadczenia.

Podczas przygotowywania pysznych dań kucharze używali produktów marki Debic, m.in. masła, śmietanki czy bazy deserowej. Podczas zabawy i po jej skończeniu wszyscy zgromadzeni w Pałacu Mierzęcin mogli spróbować pysznych lodów, które zostały przygotowane przez wybitnego cukiernika Pawła Mieszałę. Impreza trwała do białego rana. Nie zabrakło uroczystej kolacji i wyśmienitego jedzenia.


Gospodarzem tej imprezy zorganizowane z okazji Światowego Dnia Szefów Kuchni był Pałac Mierzęcin i Szef Kuchni Dawid Łagowski. Event odbył się w ramach spotkań tematycznych Chefs Only, którego organizatorem jest Marketing&More. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele marki Debic.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz