Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
2.09.2016

Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA Biznes z historią i stylem w tle

Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA  Biznes z historią i stylem w tle
W Polsce, w ciągu ostatnich 25 lat, liczba hoteli wzrosła o 367 proc. W związku z tym, obecnie w naszym kraju znajduje się przeszło 2000 obiektów hotelarskich, oferujących ponad 100 tys. pokoi. Do niedawna to czy turysta zatrzyma się w danym obiekcie zależało od lokalizacji, standardu, a nierzadko przede wszystkim ceny za nocleg. Obecnie wpływ na to mają także inne czynniki, takie jak zaplecze gastronomiczne, strefa SPA & Wellness, atrakcje, a niejednokrotnie także design. To on nadaje bowiem klimat danemu miejscu i sprawia, że postrzegamy je jako atrakcyjne.

Z historią w tle

Przykładem wnętrza, w którym architekt mógł zrealizować wyjątkowo designerską wizję jest nowo powstały kompleks hotelowy Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Wytyczną inwestora było stworzenie miejsca, w którym styl klasyczny mieszałby się z nowoczesnością. Sercem tej inwestycji jest bowiem XVIII-wieczny pałac, który w 2009 roku odzyskał dawną świetność. Właścicielom zależało na pokazaniu w jaki sposób zmieniał się na przestrzeni lat, poprzez zróżnicowanie kolorystyczne i odmienne umeblowanie poszczególnych pomieszczeń.

Luksusowe marki i Oranżerie

Obecnie obiekt oferuje noclegi w 53 luksusowych pokojach wyposażonych meblami i dodatkami znanych włoskich marek jak: Bontempi, Le Fabrie, Rosignoli, Bodema, Monodutti, Seven Sedie czy też Fam Sedie.  Do dyspozycji oddane są także przestronne Oranżerie z widokiem na historyczny park i 2 naturalne stawy. Oranżerie pełnią funkcje sal bankietowych i konferencyjnych. Pałac oddaje także do użytku mniejsze sale warsztatowe w starszej części pałacu. Każde z tych wnętrz otrzymało nieco inny charakter, jednak spójne jest w nich szlachetne połączenie czerni ze złotem. Znaleźć je można zarówno w płytkach 3D, posadzce oraz na pilastrach w oranżerii. Całość dopełniają meble oraz żyrandole w tych kolorach.

Nastrojowe SPA

SPA to miejsce, w którym, podczas typowo relaksującego pobytu, spędzamy sporo czasu. Musi więc być nie tylko komfortowe, ale też przyjemne dla oka. Dlatego dla każdego architekta urządzenie tej przestrzeni jest dużym wyzwaniem.

„SPA w Pałacu na Wodzie pomyślane zostało na kształt swoistej oazy. Wykorzystałam tam naturalne materiały, takie jak drewno, łupek, onyks. Kolorystyka jest też wypadkową tych surowców. Całość rozświetlają ozdobne panele, składające się z linii świetlnych oraz drewnianych desek. Dopełnieniem charakteru tego wnętrza jest replika krzesła Franka Lloyda Wrighta, składającego się z ozdobnych desek, dokładnie takich jak te w całym SPA” – powiedziała Marta Bodylewicz, architekt Pałacu na Wodzie.

Centrum SPA to niepowtarzalne miejsce, które mieści kilkanaście profesjonalnie wyposażonych luksusowych gabinetów. Oferuje  zabiegi profesjonalnych marek: SKEYNDOR oraz KURLAND. Wyposażone jest ono także w najwyższej jakości urządzenia kosmetologii estetycznej: Laser Mediostar Next, Reaction, Decell.

Dolina Pałaców i Ogrodów

Pałac Na Wodzie zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska i jednocześnie jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych w Polsce. W Karkonoszach nie brakuje atrakcji turystycznych, a położenie w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, zwanej polskimi zamkami nad Loarą stanowi nie lada wyróżnik.

Przyszłość

Pałac zostanie wzbogacony o kolejne 2 budynki wraz z basenami z wodą termalną. W roku  2017  oddany będzie  do  użytku kompleks basenów i saun. Jedyny tego typu obiekt w tej części Polski czerpał będzie z wód termalnych zlokalizowanych w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA jest idealnym miejscem na organizację eventów, konferencji, szkoleń i innego rodzaju spotkań o szczególnym charakterze.

INFORMACJA PRASOWA

Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA

Staniszów 23

58-500 Jelenia Góra

Tel. 75 755 70 31

[email protected]

www.palacnawodzie.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij