Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.01.2023

Pałac pod Kampinosem - zachwycające miejsce na konferencję pod Warszawą!

Pałac pod Kampinosem - zachwycające miejsce na konferencję pod Warszawą!

Województwo mazowieckie skrywa wiele perełek, w których możliwa jest organizacja wszelkiego typu wydarzeń. Wśród nich znajdują się zarówno luksusowe hotele, jak i pensjonaty, hotele SPA, klimatyczne restauracje czy pałace. Te ostatnie obiekty należycie reprezentuje elegancki Pałac pod Kampinosem.

Obiekt ten leży zaledwie 30 kilometrów od stolicy - w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Lesznie. Historia tego pięknego miejsca sięga XVIII wieku, a ducha dawnych czasów można poczuć dzięki wyjątkowej atmosferze i gustownie urządzonym wnętrzom. Pałac pod Kampinosem to idealny wybór dla osób chcących zrealizować konferencje i szkolenia w wyjątkowych okolicznościach. Miejsce to przepełnione jest ciszą, spokojem oraz ogromną serdecznością.

W dzisiejszym artykule udowodnimy, że jest to fantastyczne miejsce na event pod Warszawą. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie pałacu, to koniecznie zostań z nami! Zachęcamy do lektury i dokonania rezerwacji.


Sale konferencyjne pod Warszawą

Pałac pod Kampinosem to miejsce, w którym mogą się odbyć zarówno spotkania biznesowe, jak i różnorodne imprezy okolicznościowe. Przykładami są: konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, bankiety czy warsztaty. Obiekt do dyspozycji gości oddaje 10 wyposażonych pomieszczeń szkoleniowych, w tym jedną dużą salę konferencyjno-bankietową z bezpośrednim wyjściem do malowniczego parku. Wszystkie te pomieszczenia, choć różnią się wielkością i stylem, to jednocześnie charakteryzują się przestronnością oraz wysokim komfortem.


Większość z tych sal posiada klimatyzację oraz dostęp do naturalnego światła słonecznego, które sprzyja koncentracji. Dodatkowo goście mogą korzystać z profesjonalnych sprzętów multimedialnych, w tym m.in. z ekranów, flipchartów, projektorów i nagłośnienia. Pałac pod Kampinosem to obiekt, w którym w indywidualny sposób podchodzi się do organizacji każdego przedsięwzięcia. Podczas całego procesu przygotowania eventu możesz tam liczyć na pomocną i doświadczoną obsługę.


Pałac na konferencję pod Warszawą

Obiekt ma w swojej ofercie również wygodną bazę noclegową. Łącznie z dostawkami może się tam zmieścić nawet 145 osób. Pałac pod Kampinosem oferuje 56 pokoi dwuosobowych, 8 pokoi jednoosobowych oraz 10 apartamentów o podwyższonym standardzie. W pomieszczeniach poza funkcjonalnymi meblami znajdują się też telewizory, telefony oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.


Na terenie pałacu funkcjonuje również znakomita restauracja, w której serwowane są tradycyjne dania. Kuchnia kreowana jest przez Szefa kuchni Arkadiusza Korytek, który dba o to, aby każdy posiłek wyróżniał się wspaniałymi smakami, zapachami i ciekawą formą podania. Warto przy tym dodać, że Pałac pod Kampinosem daje możliwość organizacji kolacji w formie grillowej albo przy płomieniach z ogniska. Uważamy, że to świetny pomysł na integrację i relaks po długich spotkaniach biznesowych!


Wyjątkowy obiekt konferencyjny pod Warszawą

Pałac pod Kampinosem otoczony jest przepięknym parkiem o wielkości 7,5 ha. To nie tylko idealna przestrzeń do relaksu, ale też do organizacji wszelkich zabaw integracyjnych czy pikników. Event na świeżym powietrzu to doskonała forma spędzenia czasu, którą z pewnością docenią Twoi współpracownicy. Dodatkowo w obiekcie dostępny jest chillout room, który wyposażony został w piłkarzyki i darta. Czeka tam także klimatyczny Pub z TV oraz kominkiem, gdzie można miło spędzić czas w godzinach wieczornych. Obsługa obiektu oferuje też szeroki wachlarz różnorodnych gier integracyjnych, zabaw sportowych, występów artystycznych, pokazów czy innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych. A jeśli ciekawi Cię, co jeszcze ma w swojej ofercie Pałac pod Kampinosem, to koniecznie zajrzyj do jego wizytówki!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij