Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
12.06.2017

Pałac w Leźnie pod Gdańskiem oferuje znacznie więcej niż tylko salę konferencyjną

Pałac w Leźnie pod Gdańskiem oferuje znacznie więcej niż tylko salę konferencyjną

Konferencja, mimo że związana z pracą wcale nie musi byc nudna. Warto zadbać o nietypowe otoczenie, piękne widoki i dodatkowe atrakcje. Dla osób, które szukają idealnego miejsca na swój firmowy event w okolicach Gdańska, szczególnie polecamy Pałac w Leźnie, gdzie można choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zrelaksować się w malowniczym otoczeniu.

Pałac w Leźnie mieści się pod Gdańskiem, mimo to lepszej lokalizacji nie można sobie wymarzyć. Obiekt znajduje się bowiem zaledwie 7 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 6 kilometrów od obwodnicy trójmiejskiej. Dobrze skomunikowana miejscowość pozwala na dotarcie do obiektu wieloma środkami transportu. 

Historia Pałacu sięga XVIII wieku, co nadaje miejscu niepowtarzalnego charakteru. Klimat buduje również malowniczy i imponujący park z altanami, który doskonale sprawdzi się na długie wieczorne spacery lub ognisko ze współpracownikami. W parku znajduje się specjalny plac zabaw dla najmłodszych, dzięki czemu Pałac w Leźnie sprawdza się również doskonale na wakacje z dziećmi. 

24 komfortowe pokoje i apartamenty czekają na gości. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie wszystkich przybywających do Pałacu. Zabytkowe wnętrza w harmonijny sposób łączą się z nowoczesnym sprzętem i udogodnieniami na miarę XXI wieku. 

Centrum konferencyjno-szkoleniowe w Pałacu w Leźnie umożliwia organizację prestiżowych eventów firmowych oraz spotkań biznesowych. Sale różnią się między sobą powierzchnią konferencyjną, dzięki czemu każdy gość biznesowy znajdzie pomieszczenie odpowiadające jego potrzebom lub liczbie uczestników wydarzenia. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który niewątpliwie ułatwi przeprowadzenie konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. 

Po ciężkim dniu można wybrać się na spacer malowniczymi dróżkami lub zrelaksować się w Centrum Rekreacji, gdzie na gości czeka m.in. sauna, siłownia, stół do bilarda i tenisa stołowego. Pałac w Leźnie oferuje również wiele ciekawych atrakcji na zewnątrz, które sprawdzają się najlepiej podczas ciepłych miesięcy. 

Swoje miejsce znajdą również smakosze oraz odkrywcy nowych smaków i aromatów. W restauracji Szef Kuchni dba o każdego z gości i próbuje ich przenieść w podróż pełną kulinarnych przeżyć. 

Pałac w Leźnie będzie doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą zorganizować konferencje w nietuzinkowym miejscu, które będzie zarazem ciche i pełne bujnej przyrody, a jednocześnie położone na tyle blisko miasta, by szybko się móc przetransportować. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij