Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.07.2018

Pałac Żelechów - szkolenia, konferencje, imprezy firmowe na najwyższym poziomie

Pałac Żelechów - szkolenia, konferencje, imprezy firmowe na najwyższym poziomie

W murach XVIII-wiecznego Pałacu Żelechów można zorganizować nietuzinkową konferencję czy szkolenie. Zabytkowe wnętrza dodadzą każdemu wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru i sprawią, że pozostanie ono na długo w pamięci uczestników.

Pałac Żelechów znajduje się niedaleko Warszawy, w cichej i spokojnej miejscowości. Pałacowy kompleks może pełnić nie tylko funkcje biznesowe, ale także wypoczynkowe i rekreacyjne. Obiekt nadaje się doskonale na kilkudniowy wyjazd pracowniczy.Kto nie marzy o królewskim łożu w zabytkowych ścianach pokoju?

Oprócz wygodnych łóżek dodatkowo każdy pokój wyposażono w te bardziej nowoczesne udogodnienia, które mają umilić gościom pobyt, a także sprzyjać kreatywnej pracy. Łącznie obiekt oddaje do dyspozycji swoich gości aż 75 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów, dlatego w pałacowych murach można organizować naprawdę duże wydarzenia biznesowe połączone z noclegiem dla jego uczestników. Kameralny, unikatowy klimat, ciepła, domowa atmosfera i duch historii w każdym zakamarku - to wszystko sprawia, że pobyt w Pałacu Żelechów pod Warszawą jest tak pozytywnie wspominany zarówno przez gości prywatnych, jak i biznesowych.


Centrum Konferencyjne pod Warszawą? Poznaj ofertę Pałacu Żelechów!

Pałac Żelechów dysponuje również profesjonalnym Centrum Konferencyjnym, w którym odbywają się konferencje, szkolenia, prezentacje, a także uroczyste bankiety i firmowe imprezy. Sale konferencyjne pomieszczą nawet do 150 uczestników. Atutem jest możliwość łączenia i rozdzielania sal. Połączone sale konferencyjne to 236 m2 powierzchni, co umożliwia wiele wariantów aranżacji przestrzeni. Sale są klimatyzowane, co jest szczególnie ważne podczas ciepłych dni. Nie brakuje w nich również nowoczesnego sprzętu multimedialnego, nagłośnieniowego czy też przydatnych, podczas różnego rodzaju eventów, flipchartów z markerami. Bardziej kameralne spotkania firmowe można zorganizować również w bardzo klimatycznej bibliotece. Dużym atutem jest widok z okna na przepiękny 8-hektarowy park.


Niepowtarzalny smak piwa warzonego w lochach Pałacu Żelechów

To co na pewno spodoba się nie tylko miłośnikom piwa, to własny browar w lochach Pałacu Żelechów. Pałacowe piwa warzone są według sprawdzonych, kilkusetletnich receptur, na bazie naturalnych składników, m.in. chmielu, zboża, miodu i wody źródlanej. Goście mogą degustować 3 gatunki piwa: dunkel ciemny, lager jasny i piwo miodowe. Wizyta w pałacowym browarze może okazać się świetnym urozmaiceniem wolnego czasu dla uczestników szkolenia, a także być doskonałym miejscem na imprezę integracyjną. Smak piwa uzupełni wyśmienite jedzenie i regionalne przysmaki.


Poczuj chwilę zapomnienia i zrelaksuj się w klimatycznym SPA

Podwarszawski pałac posiada także strefę Wellness&SPA, w której goście mogą się zrelaksować, zadbać o swój wygląd i psychiczną równowagę. Do dyspozycji są baseny wewnętrzne, zewnętrzne gabinety odnowy biologicznej, masaże, sauny, łaźnie i wiele innych przyjemności.Szukając miejsca na organizację szkolenia czy innego firmowego wydarzenia w okolicach Warszawy, warto dokładniej przyjrzeć się Pałacowi Żelechów. Niesamowita gościnność, profesjonalne zaplecze biznesowe, komfortowe pokoje, wyśmienite jedzenie, własny browar i bogata oferta rekreacyjna to atuty, które na pewno docenią uczestnicy każdego spotkania.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij