Pałacowy look Hotelu Mansor!

Pałacowy look Hotelu Mansor!

W biznesie liczy się oczywiście oszczędność czasu, funkcjonalność przestrzeni oraz profesjonalizm oferowanych usług. Czy to, aby na pewno wszystko? Czy te elementy wystarczą, aby stworzyć wyjątkowy event? Niestety wielu organizatorów często zapomina o tym, jak wielkie znaczenie ma estetyka i piękno również w biznesie.

Popełniają w ten sposób duży błąd, ponieważ są w Polsce lokalizacje, które zapewnią nam jednocześnie najlepsze warunki do pracy, przy zachowaniu imponujących wrażeń wizualnych. Najlepszym dowodem na to, jakie pozytywne skutki niesie połączenie obu tych światów jest Hotel Mansor.

Stylistyka obiektu buduje jego atmosferę. I choć wydaje się to kwestią dość oczywistą, nie można pominąć faktu, że klimat miejsca ma kluczowe znaczenie w samopoczuciu przebywającym w nim gości. Jeśli czują się przytłoczeni, nawet najlepsze wystąpienie nie zrobi na nich odpowiedniego wrażenia. Zmęczenie uniemożliwia natomiast pracę, utrudnia zdobywanie nowych kwalifikacji oraz wdrażanie nowatorskich koncepcji. Jeśli zależy więc nam na skutecznie przeprowadzonym, kilkudniowym szkoleniu, nie możemy ignorować czasu, jaki goście spędzają między spotkaniami. Muszą oni mieć zapewnione wtedy komfortowe warunki do odpoczynku. 


Czasem drobne problemy z obsługą czy niedogodności w pokojach, potrafią wyrządzić wiele szkód i pogorszyć ogólną ocenę przedsięwzięcia. Lepiej więc tego unikać, wybierając sprawdzoną oraz polecaną lokalizację. I tu pojawia się Hotel Mansor , który znajduje się zaledwie 12 kilometrów od centrum Warszawy, 10 kilometrów od PGE Narodowy oraz 15 kilometrów od Centrum EXPO XXI. Doskonała lokalizacja i piękne aranżacje wyróżniają go na tle konkurencji. Ponadto, liczne trasy wylotowe dookoła obiektu sprawiają, że hotel jest otwarty nie tylko na gości z całej Polski, ale także z zagranicy.


Hotel Mansor umożliwia kompleksową organizację wydarzeń biznesowych oraz przyjęć okolicznościowych. Oddaje do dyspozycji piękne wnętrza, które stają się idealnym tłem spotkań. Gustowne zdobienia dodają prestiżu bankietom i balom. Natomiast nowoczesne wyposażenie audiowizualne zaspokaja potrzeby organizatorów szkoleń, wystaw, konferencji, pokazów i warsztatów. Możliwość dowolnej aranżacji stołów pozwala dostosować przestrzeń do charakteru wydarzenia. Z powodzeniem odbywają się tutaj zarówno niewielkie, jak i duże eventy.

Sala kryształowa to nowoczesne pomieszczenie zachowane w bieli oraz złocie, które może pomieścić nawet 200 gości. Kryształowe żyrandole, zdobione filary oraz LED-owe oświetlenie sufitów idealnie pasują do wydarzeń uroczystych i jubileuszowych. Sala Złota posiada natomiast najdłuższą historię, zbierając doświadczenie przez wiele lat istnienia. Można w niej zaplanować przyjęcia oraz kolacje dla 150 osób.


Najnowszą inwestycją Hotelu Mansor jest Sala Konferencyjna, która już w swoim zamyśle miała reprezentować światowy poziom organizacji wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji uczestników są: rzutnik multimedialny, ekrany projekcyjne, mikrofony bezprzewodowe, flipcharty oraz niezawodne łącze internetowe. Duże okna zapewniają stały dostęp do naturalnego światła. Po zmroku można natomiast wykorzystać klimatyczne oświetlenie, podkreślając indywidualny charakter spotkania.


W Hotelu Mansor jest dostępnych 28 pokoi 2- oraz 3-osobowych, które zapewniają 67 miejsc noclegowych. Można zdecydować się również na duże pokoje 5-osobowe o podwyższonym standardzie. Łącznie w obiekcie może przenocować 77 osób.

Wnętrza ukazują piękno klasycznego wystroju, który opiera się na wykorzystaniu solidnych, drewnianych mebli oraz wysokiej jakości tkanin. Klimatyczne oświetlenie i ciepłe kolory wykorzystane w pokojach, potęgują uczucie odprężenia. Klienci biznesowi mogą pracować przy wygodnych biurkach. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.


Dbanie o pracowników podczas wyjazdu nie ogranicza się tylko do zapewnienia komfortowych warunków noclegowych oraz funkcjonalnego zaplecza konferencyjnego. W Hotelu Mansor znajduje się również restauracja, która zapewnia gościom wyjątkową podróż po smakach kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Kucharze z wieloletnim doświadczeniem mogą przygotować wykwintne menu bankietowe oraz smaczny catering podczas konferencji.

Na wyjątkową atmosferę w Hotelu Mansor składa się kilka czynników, które starannie pielęgnowane przekładają się na zadowolenie gości. Dbanie na równi o stan pokoi, poziom obsługi, jakość kuchni oraz zaplecza konferencyjnego, stworzyło w efekcie miejsce godne zaufania, w którym z powodzeniem odbywają się liczne wydarzenia biznesowe. Piękno i stylistyka pomieszczeń podkreślają charakter spotkań, zapadając w pamięci gości na długie lata. Tym właśnie jest największy plus dbania o estetykę przedsięwzięć biznesowych. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz