Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
24.03.2020

Paweł Lewtak otrzymał nominację do prestiżowej nagrody „European Hotel Manager of the Year 2020”

Paweł Lewtak otrzymał nominację do prestiżowej nagrody „European Hotel Manager of the Year 2020”

W końcu jakaś dobra wiadomość do nas dotarła! Paweł Lewtak (Dyrektor Generalny Hotelu Polonia Palace Warszawa) został nominowany do prestiżowej nagrody „European Hotel Manager of the Year 2020”. 

Czym jest „European Hotel Manager of the Year 2020” ? To nagroda, którą European Hotels Managers Association (EHMA) co roku przyznaje wybranemu członkowi, który w przeciągu ostatniego roku oraz podczas swojej długoletniej pracy wyróżnił się wynikami w zarządzaniu hotelami zarządzaniu hotelami

W ścisłym finale za 2019 rok znalazło się trzech członków EHMA, w tym Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Pan Paweł został wyróżniony za wybitne osiągnięcia, których dokonał przez prawie 20 lat swojej hotelarskiej kariery. Podczas tych wszystkich lat pełnił różne role, w tym oczywiście te managerskie. Zarządzał zarówno hotelami sieciowymi, jak i tymi niezależnymi. Otwierał nowe obiekty, odpowiadał za działania operacyjne, zarządzał zespołami oraz tworzył i wdrażał przynoszące niesamowite rezultaty strategie sprzedażowe i marketingowe. 

Nominując Pan Pawła do tej prestiżowej nagrody wzięto pod uwagę również pozycję Hotelu Polonia Palace na lokalnym rynku, a także przeprowadzone remonty i renowacje w pozostałych obiektach grupy HWS "Syrenka": Hotel Metropol i Hotel MDM. Paweł Lewtak nadzorował w tych obiektach procesy szkolenia pracowników i wdrażanie standardów jakości. 

W tym roku nagroda główna trafiła jednak do Pana Dominique Nicolas Godat, Dyrektora Generalnego Hotelu Metropol w Moskwie.

Paweł Lewtak:To dla mnie zaszczyt być nominowanym z tak doświadczonymi hotelarzami i jednocześnie jako pierwszy członek EHMA z Polski reprezentować nasz rynek. Jest to też uznanie dla rosnącej roli menedżerów pochodzących z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy awansują w strukturach sieci międzynarodowych lub zarządzają wyjątkowymi hotelami w swoich rodzimych krajach.  Jakość, wiedza i szkolenia zawsze były i są dla mnie priorytetem, dlatego cieszy mnie, że zostały dostrzeżone w uzasadnieniu nominacji. Nasze hotele są niezwykłe, przeszły ogromną metamorfozę i oferują nowoczesne pokoje w centrum Warszawy, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą kuchnię. Nominacja i nagroda są przyznawane jednej osobie, jednakże na jej sukces pracuje cały zespół, któremu dziękuję za codzienną pracę i profesjonalizm”.

Historia Stowarzyszenia EHMA sięga połowy lat 70. XX wieku (1974 r.). Powstało w Rzymie i jest elitarną organizacją non-profit. Zrzesza ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów (w tym 300 dyrektorów generalnych). Celem EHMA jest stworzenie dynamicznej platformy wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń z uznanych hoteli w Europie.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij