Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.05.2020

Piast Gliwice wznawia przygotowania do rozgrywek. Jego bazą został ponownie Hotel Arłamów

Piast Gliwice wznawia przygotowania do rozgrywek. Jego bazą został ponownie Hotel Arłamów

I to jest dopiero wiadomość! Od 11 maja Hotel Arłamów ponownie pełni funkcję bazy treningowej dla jednej z drużyn ekstraklasy - Piasta Gliwice. 

Mistrz Polski Piast Gliwice rozpoczął przygotowania do wznowienia rozgrywek PKO BP Ekstraklasa. Zgrupowienie śląskiej drużyny odbywa się w Hotelu Arłamów. 

Zostały zastosowane wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Przed przyjazdem zawodników każdemu wykonano test na obecność koronawirusa. Zgrupowanie przebiega w całkowitej izolacji - zawodnicy Piasta Gliwice są jedynymi gośćmi hotelu. Łącznie 28 osób. Treningi rozpoczną 16 maja. 

„Na miejscu mamy wszystkie środki do dezynfekcji. Już po wyjściu z autobusu zmierzono nam temperaturę. Mamy maseczki, rękawiczki. Są obowiązkowe podczas poruszania się po hotelu. Jest bezpieczniej niż w domu. Jest super boisko i otwarte siłownie, więc wszystko możemy robić na otwartej przestrzeni. Mamy tu stworzone bardzo dobre warunki.” – powiedział Bogdan Wilk, Dyrektor Sportowy Piast Gliwice. 

„Bardzo się cieszymy, że Arłamów powoli wraca do gry i to w taki, zgodny z naszym sportowym duchem, sposób. Mistrz Polski Piast Gliwice, jako pierwszy, ma możliwość testowania naszych nowych standardów bezpieczeństwa. Cały obiekt jest do pełnej dyspozycji drużyny, Wszystkie treningi odbywają się na murawie naszej Arłamów Arena. Współpraca z klubem to czysta przyjemność, wszyscy są zaangażowani, otwarci i bardzo profesjonalni” – skomentował Michał Kozak, Prezes Hotelu Arłamów S.A.

Hotel Arłamów już jakiś czas temu, w odpowiedzi na panującą epidemię, opracował i wdrożył nową Politykę Bezpieczeństwa #bezpiecznyArłamów. Celem jest ochrona zdrowia oraz zapewnienie bezpiecznego i spokojnego wypoczynku wszystkim Gościom.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij