Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.04.2023

Pieniny Grand Szczawnica - unikalny klimat, wyjątkowa historia i nowoczesne sale konferencyjne!

Pieniny Grand Szczawnica - unikalny klimat, wyjątkowa historia i nowoczesne sale konferencyjne!

Otwarcie Pieniny Grand Szczawnica to jedno z najbardziej gorących wydarzeń tego roku! Zarówno turyści, jaki klienci biznesowi wyczekiwali dnia, w którym ogłoszona zostanie możliwość rezerwacji pobytu w tym wyjątkowym miejscu. Tak też się stało w kwietniu, kiedy to pierwsi goście przekroczyli progi hotelu, podziwiając jego stylistykę, kompleksową ofertę i serdeczną atmosferę.

Pieniny Grand Szczawnica to luksusowy obiekt położony w zachwycającej górskiej scenerii, który robi wrażenie na najbardziej wymagających gościach. Warto przy tym dodać, że to najwyższy budynek w regionie, który liczy aż 14 kondygnacji.

W tym artykule napiszemy nieco więcej o jego ofercie, udowadniając jednocześnie, że takie hotele na konferencje w Szczawnicy to istny strzał w dziesiątkę! Ciekawi Cię co dokładnie Pieniny Grand Szczawnica skrywa w swoich wnętrzach? Zostań więc z nami i nie zwlekaj z rezerwacją miejsca. Zachęcamy do lektury!


Nowoczesne sale konferencyjne w Szczawnicy

Konferencje, szkolenia, warsztaty, kongresy, narady, bankiety i wystawne jubileusze - to tylko namiastka wydarzeń, które z powodzeniem można zorganizować w Pieniny Grand Szczawnica. Obiekt ten ma w swojej ofercie wszystko to, co potrzebne jest do komfortowej pracy. Do dyspozycji gości oddaje on tysiące m2 powierzchni biznesowej, która podzielona została na 9 wielofunkcyjnych sal. Pomieszczenia te różnią się wielkością, pozwalając na realizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów, nawet na 500 osób.


Sale konferencyjne w Pieniny Grand Szczawnica zdecydowanie wyróżniają się nowoczesnością, stylową aranżacją oraz pełnym wyposażeniem, obejmującym wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Pomieszczenia oczywiście są klimatyzowane, profesjonalnie nagłośnione i oświetlone, co sprzyja efektywnej pracy i wielogodzinnym rozmowom. 

Hotel na spotkanie biznesowe w Szczawnicy 

Pieniny Grand Szczawnica to nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale też... wysoce komfortowe zaplecze noclegowe! Goście mogą liczyć na ekskluzywne pokoje i apartamenty, z których w dodatku rozpościerają się malownicze widoki na piękną przyrodę. W pomieszczeniach nowoczesne rozwiązania w doskonałych proporcjach przenikają się z lokalnymi smaczkami, nawiązującymi chociażby do tradycyjnych strojów górali. Zaplecze noclegowe Pieniny Grand Szczawnica to gwarancja udanego i efektywnego wypoczynku!


Jak już wspomnieliśmy na wstępie, Pieniny Grand Szczawnica to obiekt wyróżniający się kompleksową ofertą usług. Oznacza to mniej więcej tyle, że poza salami konferencyjnymi i zapleczem noclegowym goście mogą też liczyć na pyszną kuchnię oraz klimatyczny Whisky Bar, idealny na relaks po pracy. Koniecznie musisz też odwiedzić hotelową strefę SPA & Wellness, gdzie czekają m.in. różnorodne zabiegi na twarz i ciało oraz basen. 


Warto dodać, że Pieniny Grand Szczawnica oferuje też świetne pakiety pobytowe. Już dziś możesz zakupić np. pakiet wakacje w Pieninach i cieszyć się latem w tak pięknych okolicznościach!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij