Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.11.2019

Piknik firmowy pod Warszawą? Hotel Nosselia to jedna z najlepszych opcji

Piknik firmowy pod Warszawą? Hotel Nosselia to jedna z najlepszych opcji

Hotel Nosselia znajduje się zaledwie 50 kilometrów od Warszawy, dlatego wiele firm ze stolicy decyduje się zorganizować właśnie tutaj konferencję, szkolenie, imprezę integracyjną czy nawet firmowy piknik.

Bogata oferta rekreacyjna i rozległy teren należący do hotelu gwarantują realizację na najwyższym poziomie. Hotel Nosselia oferuje swoim gościom m.in. boiska sportowe, chaty grillowe, miejsce na ognisko, las sosnowy, łowisko i wiele innych atrakcji. Na 18 hektarach malowniczego terenu znajduje się również miejsce na scenę lub parkiet oraz plac umożliwiający lądowanie helikopterów i balonów. Możliwości jest zatem bardzo wiele.

Najważniejszy jest dobry pomysł i dobre humory uczestników!


W Hotelu Nosselia organizowane są pikniki firmowe nawet na kilka tysięcy osób. Niewiele obiektów w Polsce może pochwalić się takimi możliwościami. Oprócz rozległego terenu hotel posiada również inne udogodnienia, które są niezwykle przydatne przy organizacji tego typu eventów, w tym: dostęp do bieżącej wody, dostęp do prądu, 3 niezależne bramy wjazdowe, oświetlony teren i profesjonalna obsługa.
Rozbudowane zaplecze gastronomiczne zadba o odpowiedni catering dopasowany do okoliczności i oczekiwań organizatora. Dodatkowym atutem są przepiękne widoki i tereny wokół hotelu. Malowniczy staw i las sosnowy tworzą sielankowy klimat, który sprzyja nie tylko rodzinnym piknikom, ale również tym biznesowym.
Na terenie należącym do Hotelu Nosselia znajduje się jedyny na Mazowszu 9-dołowy Disc Golf Park. Wśród atrakcji goście znajdą również: tor offroad, zadaszoną strzelnicę, mini zoo, ścieżki edukacyjne dla dzieci, plac zabaw, 130-metrowy odcinek tyrolki, boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka, badminton), miejsce na paintball, elektryczne deskorolki i wypożyczalnię rowerów.
Bogata oferta rekreacyjna i rozbudowana oferta zajęć outdoorowych czyni ten hotel również doskonałym miejscem na wyjazdy szkoleniowe i integracyjne. Bliska odległość od Warszawy sprawia, że na Nosselię decyduje się wiele warszawskich firm. Niecała godzina drogi pozwala znaleźć się w miejscu odległym od codziennego pośpiechu i odgłosów dużego miasta.
Przyroda, komfortowe noclegi, przyjazna obsługa i wiele dodatkowych atrakcji - czego chcieć więcej?


No może jeszcze smacznego jedzenia, o które w Hotelu Nosselia również nie trudno! Zdolni kucharze starają się, jak mogą, by zaspokoić kubki smakowe swoich gości. Tym bardziej, kiedy szykuje się cały dzień wspólnej zabawy i sportowych rozgrywek - ważne są odpowiednio zbilansowane posiłki.W hotelowej Restauracji Weranda można też w spokoju odpocząć po całodniowej zabawie. Klimatyczny kominek dodaje ciepła - dosłownie i w przenośni. Oprócz przyjemnego ciepła w powietrzu unoszą się aromaty tradycyjnych potraw kuchni polskiej i europejskiej. W restauracji korzysta się z ziół i warzyw uprawianych w hotelowym ogrodzie.Polecamy Hotel Nosselia nie tylko na jednodniową konferencję, ale również na kilkudniowy wyjazd integracyjny, podczas którego można połączyć przyjemne z pożytecznym oraz odpoczynek z obowiązkami.Firmowe mistrzostwa w piłkę nożną, piknik połączony z lotem balonem, a może paintball?

Decyzja należy do Ciebie! Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij