Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.05.2017

Platynowy sponsor konferencji EVENT MIX - Hotel Windsor

Platynowy sponsor konferencji EVENT MIX - Hotel Windsor

Konferencja EVENT MIX, która odbędzie się 13 września 2017 w EXPO XXI Warszawa ma wielu sponsorów, którzy wspierają organizację tego ważnego wydarzenia z branży eventowej. Jednym z nich jest Hotel Windsor w Serocku, który uzyskał miano platynowego sponsora.

Hotel ten to obiekt hotelowo-parkowy i konferencyjny położony w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od centrum Warszawy. Posiada bogate zaplecze biznesowo-szkoleniowe, strefę Fit&Spa oraz rozległą część parkową z dostępem do linii brzegowej zalewu zegrzyńskiego i pełnym zaadoptowaniem terenu.

To, co go wyróżnia to 4500m2 powierzchni szkoleniowo-konferencyjnej, na którą składa się 37 sal.  Po biznesowym spotkaniu goście mogą odpocząć w kameralnej i nagradzanej w kategorii biznes, strefie Fit&Spa. Chlubą hotelu jest ogromny zielony teren obejmujący m. in. boiska, park, plażę, przystań jachtową, park linowy, duży monitorowany parking oraz strefę piknikową. Oferta noclegowa obejmuje 175 stylowych pokoi i apartamentów.

- Branża Eventowa w Polsce cały czas dynamicznie się rozwija. Dlatego obiekty eventowe i konferencyjne muszą być bardzo elastyczne, otwarte na innowacje oraz być realnym wsparciem dla event managerów, którzy zmuszeni są aby nieustannie poszukiwać nowości. Dzisiejszy Klient widział już bardzo wiele i coraz ciężej o efekt WOW. Wiemy, że wszystkie wydarzenia tworzą biznes naszych kontrahentów. Właśnie dlatego Hotel Windsor****&Conference Center wykorzystując swoje możliwości i wieloletnie doświadczenie angażuje się w rozwój branży, a swoim Klientom służy radą i profesjonalizmem na każdym etapie realizacji. Wymiana doświadczeń i poglądów z innymi osobami z branży MICE jest według nas bardzo ważna, aby stale się rozwijać, właśnie dlatego wspieramy takie inicjatywy jak konferencja EVENT MIX - mówi Dariusz Jabłoński z Hotelu Windsor.

W połowie września w Warszawie będzie miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń z branży MICE. Na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Krzysztofa Materny. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP opowie o tworzeniu eventu na skalą światową. Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia marketingowego.

Konferencja EVENT MIX ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

www.windsorhotel.pl
www.eventmix.com.pl

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij