Platynowy sponsor konferencji EVENT MIX - Hotel Windsor

Platynowy sponsor konferencji EVENT MIX - Hotel Windsor

Konferencja EVENT MIX, która odbędzie się 13 września 2017 w EXPO XXI Warszawa ma wielu sponsorów, którzy wspierają organizację tego ważnego wydarzenia z branży eventowej. Jednym z nich jest Hotel Windsor w Serocku, który uzyskał miano platynowego sponsora.

Hotel ten to obiekt hotelowo-parkowy i konferencyjny położony w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od centrum Warszawy. Posiada bogate zaplecze biznesowo-szkoleniowe, strefę Fit&Spa oraz rozległą część parkową z dostępem do linii brzegowej zalewu zegrzyńskiego i pełnym zaadoptowaniem terenu.

To, co go wyróżnia to 4500m2 powierzchni szkoleniowo-konferencyjnej, na którą składa się 37 sal.  Po biznesowym spotkaniu goście mogą odpocząć w kameralnej i nagradzanej w kategorii biznes, strefie Fit&Spa. Chlubą hotelu jest ogromny zielony teren obejmujący m. in. boiska, park, plażę, przystań jachtową, park linowy, duży monitorowany parking oraz strefę piknikową. Oferta noclegowa obejmuje 175 stylowych pokoi i apartamentów.

- Branża Eventowa w Polsce cały czas dynamicznie się rozwija. Dlatego obiekty eventowe i konferencyjne muszą być bardzo elastyczne, otwarte na innowacje oraz być realnym wsparciem dla event managerów, którzy zmuszeni są aby nieustannie poszukiwać nowości. Dzisiejszy Klient widział już bardzo wiele i coraz ciężej o efekt WOW. Wiemy, że wszystkie wydarzenia tworzą biznes naszych kontrahentów. Właśnie dlatego Hotel Windsor****&Conference Center wykorzystując swoje możliwości i wieloletnie doświadczenie angażuje się w rozwój branży, a swoim Klientom służy radą i profesjonalizmem na każdym etapie realizacji. Wymiana doświadczeń i poglądów z innymi osobami z branży MICE jest według nas bardzo ważna, aby stale się rozwijać, właśnie dlatego wspieramy takie inicjatywy jak konferencja EVENT MIX - mówi Dariusz Jabłoński z Hotelu Windsor.

W połowie września w Warszawie będzie miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń z branży MICE. Na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Krzysztofa Materny. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP opowie o tworzeniu eventu na skalą światową. Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia marketingowego.

Konferencja EVENT MIX ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

www.windsorhotel.pl
www.eventmix.com.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz