Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.02.2022

Pobyt w hotelu ze SPA to zawsze dobra opcja - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Pobyt w hotelu ze SPA to zawsze dobra opcja - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Wielu pracodawców czeka z organizacją wyjazdów integracyjnych do wiosny lub nawet lata. Powód jest oczywisty - kiedy na dworze jest cieplej, można zorganizować pracownikom więcej aktywności na świeżym powietrzu. Nie warto jednak rezygnować z wyjazdów firmowych w zimie, ponieważ ta pora roku też ma wiele do zaoferowania.

Oprócz kuligów i picia grzanego wina jednocześnie spacerując zaśnieżonymi alejkami zimowe wyjazdy firmowe mają wiele innych atutów. Jednym z nich jest na pewno cena. Pobyt w hotelu jest tańszy zimą i jesienią niż wiosną czy latem. Kolejnym z powodów, dla których powinniście rozważyć wyjazd zimą, jest większa dostępność pracowników. W sezonie wakacyjnym wiele osób wyjeżdża na swoje urlopy i nie może wziąć udział w wyjeździe integracyjnym - a to wielka szkoda!

Pokój w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Abstrahując już od ceny czy dostępności pracowników, wyjazdy w zimie mają po prostu sporo uroku! Oprócz wspomnianych przez nas wcześniej atrakcji na zewnątrz, uczestnikom takiego wypadu można zaoferować również ciekawe atrakcje wewnątrz obiektu. 

Restauracja w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Hotel SPA na Dolnym Śląsku

Weźmy za przykład choćby taki klimatyczny obiekt, jak Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel w miejscowości Niemcza. Ten hotel na Dolnym Śląsku oferuje swoim gościom specjalne pakiety pobytowe przystosowane do aktualnie obowiązującej pory roku. Wasi pracownicy mogą zrelaksować się i zregenerować po całym dniu szkolenia lub ogólnie po całym roku intensywnej pracy. 

Część piękna Waszych pracowników może skorzystać z pakietu "ZIMOWY ŚWIAT KOBIETY LUXURY SPA BY L'OCCITANE". Pakiet obejmuje nocleg, śniadania i zabiegi w SPA by L'Occitane: Odżywcza Kąpiel Shea, Peeling ciała Shea, Masaż sleep & reset, Pielęgnacyjny zabieg na twarz.

LUXURY SPA BY LOCCITANE w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Z kolei na Panów czeka pakiet "ZIMOWY ŚWIAT MĘŻCZYZNY LUXURY SPA BY L'OCCITANE" z tym samym zestawem atutów. 

Dodatkowo w ramach pakietu (zarówno Panie, jak i Panowie) mogą korzystać ze ścieżek pieszych w pobliżu Zamku, wypożyczyć rowery/ kijki do Nordic Walking, a także zestaw gier. Mają też możliwość zwiedzenia plenerowej wystawy ceramiki artystycznej, bezpłatnego korzystania z monitorowanego parkingu, bezpłatnego korzystania z wi-fi na terenie całego obiektu i nieograniczony dostęp do Strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauny, łaźnia) oraz Strefy Fitness.

Basen w Uroczysko Siedmiu Stawów

Jest to naprawdę fajna opcja na połączenie pracy, integracji i regeneracji. Nie od dziś wiadomo przecież, że pracownik zadowolony, to i pracodawca również, prawda? ;)

Odpoczynek w Uroczysko Siedmiu Stawów

Hotel z ogrodem to mało powiedziane

Dodamy także, że Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel mieści się w przepięknym XVI-wiecznym zamku, który jest prawdziwą perłą Odrodzenia. Zamek znajduje się na posiadłości o powierzchni około 12 hektarów, która jest porośnięta bujną roślinnością. Uroczysko położone jest na terenie objętym ochroną przyrody Natura 2000. Znajdziecie tu stawy zasilane wodą z potoku, bukową alejkę czy liczne wzgórza, z których możecie podziwiać malowniczą panoramę pobliskich ziem. A to wszystko zaledwie 40 km od Wrocławia.


Obiekt ten jest jednym z najbardziej klimatycznych hoteli konferencyjnych na Dolnym Śląsku. Sale konferencyjne Uroczyska Siedmiu Stawów Luxury Hotel posiadają łącznie ponad 400 m2 powierzchni. Każda z nich wyposażona jest w najnowszej klasy sprzęt multimedialny. Sale mieszczą się w zamku i w Powozowni.

Sala konferencyjna w Uroczysko Siedmiu Stawów

Konferencja w Uroczysko Siedmiu Stawów

W Uroczysku nie brakuje też komfortowych miejsc noclegowych i pysznego menu. Dodatkowo można zorganizować warsztaty piwowarskie i winiarskie w zabytkowej Piwniczce. Naprawdę bardzo interesujące miejsce. My rekomendujemy! :)

Pokój dwuosobowy w Uroczysko Siedmiu Stawów

Warsztaty piwne w Uroczysko Siedmiu Stawów

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij