Pobyt w hotelu ze SPA to zawsze dobra opcja - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Pobyt w hotelu ze SPA to zawsze dobra opcja - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Wielu pracodawców czeka z organizacją wyjazdów integracyjnych do wiosny lub nawet lata. Powód jest oczywisty - kiedy na dworze jest cieplej, można zorganizować pracownikom więcej aktywności na świeżym powietrzu. Nie warto jednak rezygnować z wyjazdów firmowych w zimie, ponieważ ta pora roku też ma wiele do zaoferowania.

Oprócz kuligów i picia grzanego wina jednocześnie spacerując zaśnieżonymi alejkami zimowe wyjazdy firmowe mają wiele innych atutów. Jednym z nich jest na pewno cena. Pobyt w hotelu jest tańszy zimą i jesienią niż wiosną czy latem. Kolejnym z powodów, dla których powinniście rozważyć wyjazd zimą, jest większa dostępność pracowników. W sezonie wakacyjnym wiele osób wyjeżdża na swoje urlopy i nie może wziąć udział w wyjeździe integracyjnym - a to wielka szkoda!

Pokój w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Abstrahując już od ceny czy dostępności pracowników, wyjazdy w zimie mają po prostu sporo uroku! Oprócz wspomnianych przez nas wcześniej atrakcji na zewnątrz, uczestnikom takiego wypadu można zaoferować również ciekawe atrakcje wewnątrz obiektu. 

Restauracja w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Hotel SPA na Dolnym Śląsku

Weźmy za przykład choćby taki klimatyczny obiekt, jak Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel w miejscowości Niemcza. Ten hotel na Dolnym Śląsku oferuje swoim gościom specjalne pakiety pobytowe przystosowane do aktualnie obowiązującej pory roku. Wasi pracownicy mogą zrelaksować się i zregenerować po całym dniu szkolenia lub ogólnie po całym roku intensywnej pracy. 

Część piękna Waszych pracowników może skorzystać z pakietu "ZIMOWY ŚWIAT KOBIETY LUXURY SPA BY L'OCCITANE". Pakiet obejmuje nocleg, śniadania i zabiegi w SPA by L'Occitane: Odżywcza Kąpiel Shea, Peeling ciała Shea, Masaż sleep & reset, Pielęgnacyjny zabieg na twarz.

LUXURY SPA BY LOCCITANE w Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Z kolei na Panów czeka pakiet "ZIMOWY ŚWIAT MĘŻCZYZNY LUXURY SPA BY L'OCCITANE" z tym samym zestawem atutów. 

Dodatkowo w ramach pakietu (zarówno Panie, jak i Panowie) mogą korzystać ze ścieżek pieszych w pobliżu Zamku, wypożyczyć rowery/ kijki do Nordic Walking, a także zestaw gier. Mają też możliwość zwiedzenia plenerowej wystawy ceramiki artystycznej, bezpłatnego korzystania z monitorowanego parkingu, bezpłatnego korzystania z wi-fi na terenie całego obiektu i nieograniczony dostęp do Strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauny, łaźnia) oraz Strefy Fitness.

Basen w Uroczysko Siedmiu Stawów

Jest to naprawdę fajna opcja na połączenie pracy, integracji i regeneracji. Nie od dziś wiadomo przecież, że pracownik zadowolony, to i pracodawca również, prawda? ;)

Odpoczynek w Uroczysko Siedmiu Stawów

Hotel z ogrodem to mało powiedziane

Dodamy także, że Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel mieści się w przepięknym XVI-wiecznym zamku, który jest prawdziwą perłą Odrodzenia. Zamek znajduje się na posiadłości o powierzchni około 12 hektarów, która jest porośnięta bujną roślinnością. Uroczysko położone jest na terenie objętym ochroną przyrody Natura 2000. Znajdziecie tu stawy zasilane wodą z potoku, bukową alejkę czy liczne wzgórza, z których możecie podziwiać malowniczą panoramę pobliskich ziem. A to wszystko zaledwie 40 km od Wrocławia.


Obiekt ten jest jednym z najbardziej klimatycznych hoteli konferencyjnych na Dolnym Śląsku. Sale konferencyjne Uroczyska Siedmiu Stawów Luxury Hotel posiadają łącznie ponad 400 m2 powierzchni. Każda z nich wyposażona jest w najnowszej klasy sprzęt multimedialny. Sale mieszczą się w zamku i w Powozowni.

Sala konferencyjna w Uroczysko Siedmiu Stawów

Konferencja w Uroczysko Siedmiu Stawów

W Uroczysku nie brakuje też komfortowych miejsc noclegowych i pysznego menu. Dodatkowo można zorganizować warsztaty piwowarskie i winiarskie w zabytkowej Piwniczce. Naprawdę bardzo interesujące miejsce. My rekomendujemy! :)

Pokój dwuosobowy w Uroczysko Siedmiu Stawów

Warsztaty piwne w Uroczysko Siedmiu Stawów

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz