Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.09.2018

Podróż biznesowa pełna relaksu- Hotel Mikołajki Resort & SPA***

Podróż biznesowa pełna relaksu- Hotel Mikołajki Resort & SPA***

Długie konferencje, trudne negocjacje, wielogodzinne podróże służbowe...to wszystko potrafi zmęczyć, powoduje stres i zdenerwowanie. Są to czynniki, które wpływają negatywnie na nasze zdrowie i jakość pracy, dlatego warto z nimi walczyć. Ale jak?

Chociażby wybierając miejsca konferencyjne, które zapewniają nam nie tylko rozbudowane zaplecze techniczne, ale także komfortową bazę noclegową i relaksacyjną. Co dokładnie powinien mieć taki obiekt? Odpowiada nam oferta Hotelu Mikołajki Resort & SPA*** na Mazurach!

Mazury przyciągają zarówno osoby podróżujące w celach służbowych, jak i rodziny wybierające się na wakacje. Sezon trwa cały rok, ponieważ wiele atrakcji zapewnia już sama natura. Duża ilość jezior zachęca do uprawiania sportów wodnych, a bujne lasy do spacerów na świeżym powietrzu, wycieczek rowerowych i pieszych.


3-gwiazdkowy Hotel Mikołajki Resort & SPA znajduje się między dwoma malowniczymi jeziorami. Położony jest tuż nad Jeziorem Kuchenka oraz ledwie 350 metrów od mariny na Jeziorze Tałty. Taka lokalizacja daje nieograniczone możliwości urozmaicania szkoleń czy konferencji. Coraz popularniejsze stają się spotkania biznesowe w nietypowym stylu, jak choćby na jachcie czy na plaży.

Goście Hotelu Mikołajki Resort & SPA*** mają doskonały dojazd do centrum Mikołajek oraz Mrągowa. W pobliżu biegnie droga krajowa numer 59 oraz 16, co ułatwia komunikację z Giżyckiem, Olsztynem oraz Augustowem. Położenie ułatwia poruszanie się uczestnikom szkoleń i konferencji między okolicznymi miastami, a jednocześnie zapewnia naturalne otoczenie przepełnione ciszą i spokojem.


W takich warunkach pobyt jest nie tylko wygodny, ale i praktyczny. Bazę noclegową tworzy 145 pokoi gościnnych oraz w sezonie letnim dodatkowo 10 domków. Wnętrza są przytulne i w pełni umeblowane. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz dostępowi do internetu można pracować w ciszy pokoju hotelowego.

Na uczestników szkoleń, warsztatów czy wyjazdów integracyjnych czeka 6 sal konferencyjno-bankietowych, które łącznie mogą obsłużyć prawie 500 osób. Bezpłatnie udostępniony jest profesjonalny sprzęt audiowizualny. Można korzystać z rzutników, ekranów i flipchartów. Olbrzymim udogodnieniem jest dostęp do kompleksu Spa. Tworzą go luksusowe gabinety zabiegowe, salony masażu, manicure i pedicure. Dodatkowo dostępne są trzy sauny i sale relaksacyjne.


Nie można zapomnieć o wielu atrakcjach sportowych, które rozłożone są na prawie pięciu hektarach terenu. Znajduje się tutaj prywatna, piaszczysta plaża, kort tenisowy, boiska sportowe oraz miejsce na grilla. Hotel Mikołajki Resort & SPA*** dysponuje wypożyczalnią rowerów zwykłych, wodnych i kajaków, a także wieloma udogodnieniami dla klientów w budynku.

Hotel Mikołajki Resort & SPA*** w zrównoważony sposób łączy relaks z pracą. Zapewnia nowoczesne sale konferencyjne i miejsca bankietowe, a jednocześnie oferuje liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne. Oferta jest elastyczna, dzięki czemu można dostosować ją do rodzaju prowadzonego spotkania biznesowego. Położenie obiektu i profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto przyjeżdża do Resortu, opuszcza go pozytywnie zaskoczony.

POWRÓT
Mikołajki Resort & SPA ***
Mikołajki Resort & SPA ***

Mikołajki
warmińsko-mazurskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij