Podsumowanie Arłamów Business Challenge

Podsumowanie Arłamów Business Challenge

Arłamów Business Challenge to impreza, która zrzesza i integruje przedstawicieli firm działających w segmencie MICE. Wydarzenie miało miejsce pod koniec października w 4-gwiazdkowym Hotelu Arłamów.

Poprzednio w obiekcie spotykali się reprezentanci agencji eventowych. Natomiast tym razem za cel spotkania postawiono sobie omówienie zmian w ustawie o turystyce, które mają bezpośredni wypływ na organizację i przebieg eventów. W dwudniowym wydarzeniu wzięło udział blisko 70 osób z całej Polski. Poruszono kwestie zmian i rewolucji, jakie pojawiają się w branży organizacji wydarzeń.

Odbyła się debata pod tytułem „(R)Ewolucja w branży spotkań”, która poprzedziła certyfikowany warsztat szkoleniowy.  Spotkanie dostarczyło wiele praktycznej wiedzy i poruszyło kluczowe dla branży kwestie. Panel dyskusyjny prowadziła Magdalena Kondas, redaktor naczelna Meeting Planner. W rozmowie wzięli udział Sylwia Banaszewska z Meeting Planner, Monika Bańka z Tupperware, Artur Bieniek z G2A, Katarzyna Michalak z Provident Polska, Sebastian Herzyk z Maspex oraz Michał Kozak pełniący funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Hotelu Arłamów.

Podczas drugiego dnia spotkania miała miejsce integracja uczestników. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze Hotelu Arłamów, z Centrum Sportowym na czele, możliwe było stworzenie doskonałych warunków do zdrowego współzawodnictwa. Cały kompleks umożliwia uprawianie 34 różnych dyscyplin sportowych. Uczestnicy zmierzyli się między innymi w wspinaczce, spacerze po linach, biegach czy meczu piłki nożnej. Zaplecze techniczne i sportowe  hotelu zapewniło świetną zabawę, a jednocześnie umożliwiło spędzanie czasu w sposób aktywny.


Uczestnicy Arłamów Business Challenge usieli również rozwiązać zagadkę w Escape Room, która dotyczyła okresu internowania w Hotelu Arłamów Lecha Wałęsy. Pod koniec intensywnego wysiłku, goście mogli zrelaksować się w SPA Arłamów, gdzie największe wrażenie zrobiła ceremonia poprowadzona przez Sauna Mastera.


Nagrody wręczono podczas uroczystej kolacji, a na sam koniec Arłamów Business Challenge czekała niespodzianka przygotowana przez organizatora. Goście mogli cieszyć się dodatkowymi atrakcjami, czyli jazdą quadami po terenie Hotelu Ośrodka Myśliwskiego w Trójcy oraz off-road samochodami terenowymi po Lotnisku Arłamów.

Jak zaznaczył Michał Kozak, Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów, ogromną zaletą kompleksu jest wszechstronna i rozbudowana oferta, która umożliwia organizowanie różnego rodzaju szkoleń, konferencji, targów, eventów i imprez. Dzięki temu oraz zdobytemu doświadczeniu jest wysoko oceniany nie tylko przez organizatorów spotkań biznesowych, ale także ich uczestników.


Dzięki tym wszystkim elementom Hotel Arłamów stał się istotną częścią rynku i posiada możliwość, aby go wspierać i rozwijać. Wydarzenia, takie jak Arłamów Business Challenge sprawiają, że branża marketingowa, eventowa i MICE wciąż idzie do przodu, uzupełnia się nawzajem i podnosi tym biznesowy prestiż Polski.


INFORMACJA PRASOWA 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz