Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
16.09.2021

Podziękuj koleżankom i kolegom z działu Służby Pięter! Razem celebrujmy to święto

Podziękuj koleżankom i kolegom z działu Służby Pięter! Razem celebrujmy to święto

Pracownicy działu Służby Pięter często są niedoceniani zarówno przez dyrektorów hoteli, pracowników innych działów, a szczególnie przez... gości. 

Każdy lubi mieć zadbany, dokładnie wysprzątany pokój, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, ile czasu i wysiłku za tym się kryje. Ktoś może powiedzieć "to w końcu ich praca, za to im płacą". I tak, ten ktoś będzie miał rację, ale to nie oznacza, że pracownikom housekeepingu nie należy się docenienie, wdzięczność i dobre słowo.

I o tym podziękowaniu, wdzięczności i geście docenienia szczególnie dużo i głośno mówi się we wrześniu, bo to właśnie w tym miesiącu obchodzimy Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter. Wydarzenie wywodzi się z międzynarodowego Housekeeping Appreciation Week. W tym roku przypada na tydzień, który właśnie mamy, czyli 12-18 września

W Polsce nagłośnił to ważne święto Karol Weber, czyli nasz Inspektor Hotelowy, który na co dzień pomaga hotelom w różnych problemach, w różnych działach i na różnych szczeblach. W ubiegłym roku do wydarzenia utworzonego na Facebooku przez Karola przyłączyło się kilkadziesiąt hoteli sieciowych i niezależnych.

Takie święto ma na celu podkreślenie roli, jaką na co dzień pełnią w hotelu potocznie nazywane Panie Pokojowe i zwrócenie uwagi na ciężką pracę pracowników działu Służby Pięter przez pracowników pozostałych działów. 

Jak można podziękować koleżankom i kolegom? Sposobów jest mnóstwo, a internet aż kipi od inspiracji. Może to być pomoc przy posprzątaniu pokoi, mogą to być drobne upominki czy konkurs, w którym do wygrania będzie voucher na masaż czy kolację w hotelowej restauracji.

Bądźcie kreatywni i wdzięczni za to, kogo macie na swoich hotelowych piętrach :)

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij