Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.02.2016

Poland Meetings Destination 2016

Poland Meetings Destination 2016

Już 14 marca br. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji z cyklu Poland Meetings Destination. Impreza rozpocznie cykl spotkań specjalistów branży konferencyjnej Meetings Week Poland 2016, który potrwa do 18 marca.

Wydarzenie kierowane jest do instytucji, miast i regionów, a także do wszystkich osób, które chciałyby, aby Polska doznała silnego pobudzenia gospodarczego za sprawą dynamicznego rozwoju turystki biznesowej.

Podczas pięciodniowego cyklu odbędą się liczne konferencje i spotkania networkingowe, w których udział wezmą przedstawiciele korporacji i stowarzyszeń zawodowych odpowiedzialni za planowanie eventów, spotkań i wyjazdów służbowych, oferenci usług, hoteli i obiektów konferencyjnych, a także dziennikarze i samorządowcy. W poprzedniej edycji spotkania wzięło udział ponad 1000 osób.

Przedsięwzięcie realizują wspólnie najważniejsze organizacje i stowarzyszenia branży: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice” oraz portal Meetingplanner.pl. Patronem medialnym cyklu Poland Meetings Week 2016 jest portal MojeKonferencje.pl. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki

Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij