Polska prezentuje się szwedzkim meeting plannerom

21 stycznia 2013, w Goteborgu, przedstawicielka GCB Marta Wiśniewska, prezentowała szwedzkiej branży trójmiejskie obiekty konferencyjne, w ramach spotkania "Polska. Move your imagination".

Prezentacja odbyła się podczas spotkania Meeting Industry Week (Motes Industry Veckan 2013) w hotelu Clarion Post (Goteborg, Szwecja). Na zaproszenie Poland Convention Bureau, w spotkaniu wzięły udział dwie destynacje: Gdańsk oraz Katowice. Na wydarzenie zaproszonych zostało 25 wyselekcjonowanych reprezentantów stowarzyszeń, firm i agencji branży spotkań z rynku szwedzkiego. Odpowiednim doborem gości zajął się wyłączny organizator spotkania Meeting Industry Week w Goteborgu i wydawca jedynego w Szwecji branżowego magazynu - Meeting International. Takie spotkania są doskonałą okazją do nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z kluczowymi firmami na danym rynku priorytetowym.

Goście zaproszeni zostali na lunch w hotelu Clarion Post, gdzie po prezentacji, delektowali się posiłkiem. W ramach niego przedstawiciele z Polski, tj: Aneta Książek (Poland Convention Bureau), Marta Wiśniewska (Gdańsk Convention Bureau), Krystian Gryglaszewski (Katowice CVB ) oraz Małgorzata Hudyma - dyrektor Ośrodka POT w Sztokholmie, przeprowadzili rozmowy w mniejszych grupach. Na koniec spotkania odbyła się loteria, na którą Hotel Gdańsk ufundował voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób.

Do tej pory Gdańsk Convention Bureau brało udział w podobnych spotkaniach zorganizowanych przez Poland Convention Bureau we Frankfurcie, Paryżu, Londynie oraz Brukseli. GCB było Głównym Partnerem i sponsorem dwóch z powyższych spotkań. Samodzielnie GCB zorganizowało road show w Monachium, a w tym roku planuje kolejne.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz