Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.03.2019

Pomysł na oryginalny event w Kopalni Soli Bochnia

Pomysł na oryginalny event w Kopalni Soli Bochnia

Badając i analizując rynek eventowy w Polce, można zauważyć, że dużo lepsze efekty informujące, integrujące i doszkalające posiadają wydarzenia organizowane w niecodziennych lokalizacjach. Dlaczego tak się dzieje? Firmy z różnych branż szybko się rozwijają, a także przykładają coraz większą wagę do działań eventowych. Każdego roku organizowanych jest bardzo dużo wyjazdów dla pracowników. Coraz ciężej jest jednak sprostać wymaganiom klientów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie niekonwencjonalnych i ciekawych miejsc na organizację spotkania biznesowego, powstała oferta Kopalni Soli Bochnia.

Bocheńska kopalnia soli jest mniej znana niż ta, która znajduje się w Wieliczce. Nie oznacza to jednak, że nie ma czym się pochwalić. Wciąż wielu z nas nie miało jeszcze okazji zwiedzić jej zakątków i poznać fascynującej historii. Obiekt posiada ogromne możliwości eventowe, a zabytkowe wnętrza doskonale nadają się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, sportowych i biznesowych. Kopalnia Soli Bochnia pozwala połączyć funkcjonalne przestrzenie dostosowane do współczesnych standardów z oryginalną formą spędzania czasu i zabawy. Sprawia to, że jest świetnym miejscem na integrację pracowników.


Kopalnia w Bochni położona jest zaledwie 40 kilometrów od Krakowa, dzięki czemu goście mają wygodny dojazd z różnych regionów kraju. Jej wnętrza zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Na blisko 250 metrach pod ziemią znajduje się Komora Ważyn, która oferuje łącznie ok. 2,5 tysiąca m2 przestrzeni eventowej. Pozwala na przeprowadzanie jubileuszy, konferencji, bali oraz bankietów dla nawet 500 osób. Odbywają się tam także liczne wydarzenia o charakterze sportowym, takie jak turnieje walki, maratony spinningowe, warsztaty i turnieje. Kopalniane korytarze wykorzystywane są również jako trasa biegowa maratonów. Ogromnym atutem Komory Ważyn jest jej akustyka, która idealnie podkreśla wystąpienia, prelekcje i koncerty.

Dostępne są także mniejsze pomieszczenia, które pozwalają przeprowadzić oryginalne spotkanie pod ziemią. Oprócz sali konferencyjnej Ważyn można wykorzystać jej bliźniaczą siostrę, salę Ważyn II, która może pomieści 180 osób. Podczas mniejszych spotkań do 30 uczestników, świetnie sprawdza się Komora Mysiur. Niezależnie od wyboru pomieszczenia, Kopalnia Soli Bochnia udostępnia pełne zaplecze audiowizualne. Goście mogą korzystać z projektora, ekranu, nagłośniania oraz flipchartu. We wnętrzach obu sal zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu.

W Kopalni Soli Bochnia można przeprowadzić także wyjątkowe zabawy integracyjne. Dzięki zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawie, buduje się trwałe więzi między pracownikami i poprawia komunikację w grupie. Gra rozpoczyna się na poziomie August, 176 metrów pod ziemią. Natomiast kończy się na poziomie Sienkiewicz znajdującym się aż 250 metrów pod ziemią. Goście muszą pokonać całą różnicę poziomów, a na koniec czeka ich przeprawa łodzią. Po zabawie uczestnicy mogą zjeść obiad lub kolację połączoną z imprezą w komorze Mysiur lub Ważyn.

Organizacja oryginalnych spotkań dla pracowników, które dostarczą wyjątkowych wrażeń i zostaną zapamiętane, staje się coraz trudniejsza. Dlatego poszukując ciekawego miejsca na event firmowy, warto zdecydować się właśnie na podziemną przygodę w Kopalni Soli Bochania.


Kontakt:

telefon: 14 615 24 66/ 697 982 783
e-mail: [email protected]

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij