Praca i odpoczynek w przyjemnym otoczeniu, czyli Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie

Praca i odpoczynek w przyjemnym otoczeniu, czyli Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie

W województwie mazowieckim jest takie wyjątkowe miejsce, w którym łączy się historia z nowoczesnością. W najstarszym budynku w Żyrardowie znajduje się Aparthotel Stara Przędzalnia, w którym można nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale również zorganizować konferencje, szkolenie i inne eventy biznesowe, bowiem posiada nowoczesne sale konferencyjne w przystępnych cenach.

Do Żyrardowa przyjeżdżali kiedyś Polacy, Niemcy, Francuzi, Anglicy i mieszkańcy innych krajów. Szukali tu pracy i nadziei na lepsze jutro. Dziś przyjeżdżają osoby, które pragną odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Które chcą po prostu wypocząć, zwiedzić pobliskie atrakcje lub popracować w pięknym otoczeniu. Dlatego budynek Starej Przędzalni przeszedł rewitalizację ze szczególną dbałością o zachowanie oryginalnych rozwiązań i detali. To sprawiło, że goście mogą korzystać z wielu nowoczesnych udogodnień, a jednocześnie poczuć klimat XIX wieku.
Aparthotel Stara Przędzalnia usytuowany jest w centrum miasta i zapewnia wygodny dostęp do bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej oraz usługowo-handlowej. Dzięki niepowtarzalnej industrialnej architekturze połączonej ze stylowymi wnętrzami, Aparthotel Stara Przędzalnia oferuje swoim Gościom wyjątkową atmosferę i pełen komfort niezależnie od tego, czy celem ich pobytu jest odpoczynek, czy spotkania biznesowe.

Obiekt ma do zaoferowania nowoczesną salę konferencyjną, którą można podzielić na kilka mniejszych. Tu zorganizować można małe i duże eventy biznesowe.

Podczas takich wydarzeń ważną kwestią jest jedzenie. W APARTHOTEL odpowiadają za nie dwa punkty gastronomiczne - klimatyczna restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i drink-bar, którego wystrój nawiązuje do amerykańskich filmów z lat 60. XX wieku.

W niecałą godzinę można dostać się do tego wyjątkowego miejsca z Warszawy, dlatego obiekt gości wiele osób ze stolicy, które pragną odpocząć od zgiełku miasta lub chcą zorganizować ważne wydarzenie w województwie mazowieckim.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz