Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.04.2016

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

W dniach 11-13 marca w EXPO XXI Warszawa odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych bieżącego roku - polskiej premiery dwóch nowych modeli Volvo. Sympatycy marki mieli okazję zapoznania się z elegancką limuzyną S90 i z praktycznym kombi V90.

Model S90 zaprezentowano po raz pierwszy podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Drugie auto ujrzało światło dzienne podczas salonu samochodowego w Genewie. Polska premiera miała miejsce zaledwie 10 dni po tym wydarzeniu i wzorem zachodnich prezentacji, zachwycała scenografią i efektami specjalnymi. Mogli się o tym przekonać nie tylko zaproszeni Goście, ale każdy, kto zdecydował się odwiedzić EXPO XXI Warszawa.

11 marca odbyła się premiera prasowa nowych modeli, a dzień później z nowymi produktami mogli się zapoznać klienci. Na wieczorną premierę Volvo S90 i V90 przybyły polskie gwiazdy m.in. Robert Gonera, Tomasz Barański, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Ewa Kuklińska. Imprezę poprowadził Maciej Kurzajewski, prywatnie użytkownik i miłośnik marki, zaś oprawę muzyczną zapewnił Sławek Uniatowski
z zespołem. Ostatni dzień imprezy, 13 marca, był dniem otwartym dla zwiedzających. Każdy miłośnik aut z najwyższej półki mógł na własne oczy zobaczyć unikalne rozwiązania techniczne i elegancki design nowych modeli Volvo.

Volvo to propozycja dla tych kierowców, którzy cenią bezpieczeństwo, design i nowoczesne rozwiązania. Marka należy do segmentu premium, co w naturalny sposób określa grupę docelową. Volvo używa wszystkich kanałów komunikacji, które pozwalają dotrzeć do jej grupy docelowej. Jednym z nich są imprezy, na których prezentowane są najnowsze modele samochodów, takie jak S90 i V90. Tegoroczny event trwał trzy dni i po raz pierwszy był otwarty dla wszystkich miłośników Volvo. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas około 1600 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej frekwencji - mówi Stanisław Dojsa, PR Manager Volvo Car Poland

Organizatorem premiery było Volvo Car Poland, a realizacją wydarzenia zajęła się agencja eventowa Ministry of Creativity. Obydwie firmy szczególną uwagę zwracały na warunki niezbędne do zorganizowania takiego wydarzenia, jak choćby prezentacja nowych modeli samochodów. Prestiżowa impreza wymaga wyjątkowej oprawy i efektownej scenografii. Ekspozycja samochodów związana jest także z szeregiem wyzwań logistycznych, którym musi sprostać wybrana lokalizacja m.in. dostępnością brama wjazdowymi umożliwiającymi wprowadzenie aut do obiektu oraz podłogą o odpowiedniej nośności, która pozwoli je bezpiecznie zaprezentować. Wszystko po to, aby polska premiera nowych modeli Volvo była równie wyjątkowa i prestiżowa, jak pierwsze prezentacje przed  światową i europejską publicznością.

Mieliśmy przyjemność realizować kilkanaście premier motoryzacyjnych i każda z nich była naprawdę ogromnym wyzwaniem. Producentom zależy na efektownym pokazaniu nowego auta, ale w powiązaniu z ciekawym pomysłem na samo wydarzenie. Dlatego szukaliśmy obiektu, który pozwoli nam bez ograniczeń budować scenotechnikę oraz scenografię. EXPO XXI Warszawa jest naszym ulubionym obiektem do realizacji eventów. Znajduje się na nim wszystko, czego oczekujemy – przestrzeń, podłogi i stropy o dużej nośności, nowoczesne zaplecze techniczne. Nie bez znaczenia jest profesjonalna ekipa techniczna oraz naprawdę duże wsparcie ze strony pracowników obiektu. Wszystkie tematy techniczne oraz logistyczne załatwiane są od ręki i bez żadnych problemów – skomentował przygotowania do wydarzenia Mariusz Nowak, Prezes agencji eventowej Ministry of Creativity.

Nowe modele Volvo S90 i V90 wejdą do sprzedaży latem br.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij