Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

W dniach 11-13 marca w EXPO XXI Warszawa odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych bieżącego roku - polskiej premiery dwóch nowych modeli Volvo. Sympatycy marki mieli okazję zapoznania się z elegancką limuzyną S90 i z praktycznym kombi V90.

Model S90 zaprezentowano po raz pierwszy podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Drugie auto ujrzało światło dzienne podczas salonu samochodowego w Genewie. Polska premiera miała miejsce zaledwie 10 dni po tym wydarzeniu i wzorem zachodnich prezentacji, zachwycała scenografią i efektami specjalnymi. Mogli się o tym przekonać nie tylko zaproszeni Goście, ale każdy, kto zdecydował się odwiedzić EXPO XXI Warszawa.

11 marca odbyła się premiera prasowa nowych modeli, a dzień później z nowymi produktami mogli się zapoznać klienci. Na wieczorną premierę Volvo S90 i V90 przybyły polskie gwiazdy m.in. Robert Gonera, Tomasz Barański, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Ewa Kuklińska. Imprezę poprowadził Maciej Kurzajewski, prywatnie użytkownik i miłośnik marki, zaś oprawę muzyczną zapewnił Sławek Uniatowski
z zespołem. Ostatni dzień imprezy, 13 marca, był dniem otwartym dla zwiedzających. Każdy miłośnik aut z najwyższej półki mógł na własne oczy zobaczyć unikalne rozwiązania techniczne i elegancki design nowych modeli Volvo.

Volvo to propozycja dla tych kierowców, którzy cenią bezpieczeństwo, design i nowoczesne rozwiązania. Marka należy do segmentu premium, co w naturalny sposób określa grupę docelową. Volvo używa wszystkich kanałów komunikacji, które pozwalają dotrzeć do jej grupy docelowej. Jednym z nich są imprezy, na których prezentowane są najnowsze modele samochodów, takie jak S90 i V90. Tegoroczny event trwał trzy dni i po raz pierwszy był otwarty dla wszystkich miłośników Volvo. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas około 1600 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej frekwencji - mówi Stanisław Dojsa, PR Manager Volvo Car Poland

Organizatorem premiery było Volvo Car Poland, a realizacją wydarzenia zajęła się agencja eventowa Ministry of Creativity. Obydwie firmy szczególną uwagę zwracały na warunki niezbędne do zorganizowania takiego wydarzenia, jak choćby prezentacja nowych modeli samochodów. Prestiżowa impreza wymaga wyjątkowej oprawy i efektownej scenografii. Ekspozycja samochodów związana jest także z szeregiem wyzwań logistycznych, którym musi sprostać wybrana lokalizacja m.in. dostępnością brama wjazdowymi umożliwiającymi wprowadzenie aut do obiektu oraz podłogą o odpowiedniej nośności, która pozwoli je bezpiecznie zaprezentować. Wszystko po to, aby polska premiera nowych modeli Volvo była równie wyjątkowa i prestiżowa, jak pierwsze prezentacje przed  światową i europejską publicznością.

Mieliśmy przyjemność realizować kilkanaście premier motoryzacyjnych i każda z nich była naprawdę ogromnym wyzwaniem. Producentom zależy na efektownym pokazaniu nowego auta, ale w powiązaniu z ciekawym pomysłem na samo wydarzenie. Dlatego szukaliśmy obiektu, który pozwoli nam bez ograniczeń budować scenotechnikę oraz scenografię. EXPO XXI Warszawa jest naszym ulubionym obiektem do realizacji eventów. Znajduje się na nim wszystko, czego oczekujemy – przestrzeń, podłogi i stropy o dużej nośności, nowoczesne zaplecze techniczne. Nie bez znaczenia jest profesjonalna ekipa techniczna oraz naprawdę duże wsparcie ze strony pracowników obiektu. Wszystkie tematy techniczne oraz logistyczne załatwiane są od ręki i bez żadnych problemów – skomentował przygotowania do wydarzenia Mariusz Nowak, Prezes agencji eventowej Ministry of Creativity.

Nowe modele Volvo S90 i V90 wejdą do sprzedaży latem br.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz